چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 12 خرداد 1398     |     کد : 5369

ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار است

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی منبع ارزشمندی برای درآمدهای پایدار ، اشتغال‌زایی و توسعه همه جانبه است.


به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی، در دیدار با مدیران سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا با اشاره به ظرفیت‌های انسانی و علمی نهادینه شده در بدنه دانشگاه‌ها و مراکز علمی تبریز خاطر نشان کرد: جهت‌دهی به این سرمایه‌ها می تواند زمینه‌ساز بهبود فضای اشتغال، تولید و رشد فناوری شود.

وی خاطر نشان کرد: سازمان در مقام یک نهاد فرهنگی و اجتماعی آمادگی خود را برای هر نوع تعامل سازنده با مجموعه‌های یاد شده اعلام می‌دارد و خواهد کوشید برای بالندگی و ارتقای تبریز گامی هر چند کوچک بردارد.

حجت الاسلام قدوسی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از خرده‌توان‌ها در بهبود و غنابخشی به فضای علمی خاطر نشان کرد: اگر این طرح‌ها به صورت خودجوش و با روحیه بسیجی پیش رود، ثمربخش بوده و به تکرار رخدادهای تاثیرگذار کمک خواهد کرد.


مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا نیز در این دیدار با قدردانی از نگرش مثبت در مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: این مجموعه امیدوار است در تعامل با شهرداری تبریز، به بستری مناسب در درآمدزایی و ایجاد منبع درآمد پایدار از این واسطه برسد.

نادر ارسلانی اظهار داشت: ظرفیت موجود در بدنه دانشگاه‌‌ها و نهادهای علمی توان آن رادارد که صنایع مختلف را با بهترین کیفیت و قابل رقابت با برندهای شاخص تولید کرده و تبریز را به قطب این صنایع تبدیل کند.

وی با اشاره به پتانسیل‌های سازمان متبوع خود خاطر نشان کرد: این مجموعه با دارا بودن کارگروه های مختلف در حوزه های گوناگون می تواند زمینه‌ساز آگاهی بخشی به شهروندان در حوزه‌هایی چون سلامت و تغذیه در کنار سایر حوزه‌های علمی، فناوری و صنعتی باشد و از این رهگذر برای سلامت و اعتلای جامعه بردارد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز