چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398     |     کد : 5365

میعاد هم‌پیمانی با «قدس شریف» با همراهی اصحاب فرهنگ و هنر و ورزش

سرپرست، مدیران و کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، دوشادوش اصحاب فرهنگ و هنر و شهروندان حق‌طلب تبریزی، با حضور در گردهمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر آرمان انقلابی خود را ثابت کرده و یادگار گرانقدر امام راحل(ره) را گرامی‌ می‌دارند.

به گزارش روابط‌عمومی، در حالی که جنایات و زورگویی‌های رژیم اشغالگر قدس و تفکر استبدادی صهیونیستم جهانی، در آخرین دوره‌های حیات پلید خود به سر می‌بَرَد، ملت ایران بار دیگر همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، گرد هم می‌آیند تا با سینه‌ای سرشار و  مشتی گره‌کرده، دهه‌ها وحشی‌گری رژیم اشغالگر قدس و حمایت‌های ناجوانمردانه دولت‌های استکباری را محکوم کنند.
در این میان، سرپرست، مدیران و کارکنان این نهاد خدوم، به همراه هنرمندان متعهد و شهروندان، با حضور یکپارچه و منسجم خود،  بانگ آزادی خواهی سر داده و دستان مصمم جوانان غیور فلسطینی و تک‌تک مبارزان و مجاهدان جبهه جهانی انقلاب اسلامی را به گرمی خواهند فشرد.

گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در راهپیمایی روز قدس امسال با اجرای جدید ایستگاه نقاشی و تئاتر مجسمه، تلاش خود را برای بسط دامنه های فرهنگی این روز ارزشمند انجام می دهد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز