چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398     |     کد : 5364

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌های دانش‌آموزی در اجرای طرح‌های آموزش شهروندی

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به نقش موثر تشکل‌های دانش‌آموزی گفت: جمعیت دانش‌آموزی، بستر مستعدی برای اجرای طرح‌های آموزش شهروندی است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان، خاطرنشان کرد: بسیج، در هر نهاد و مجموعه‌ای، یک سرمایه ارزشمند معنوی و اجتماعی است و در محیط درس و مدرسه نیز، از قابلیت‌های اثرگذار برای سازندگی فکری و فرهنگی جامعه به شمار می‌رود.
وی یادآور شد: همت جمعی بسیج، می‌تواند بسیاری از مشکلات زندگی شهروندی را به ویژه در بحث‌های فرهنگ شهروندی و آموزش‌های مرتبط با آن رفع کند.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، با اشاره به اینکه سازمان، برنامه‌های مشخصی برای همکاری با نهاد مدرسه در نظر گرفته‌است، افزود: تلاش داریم این برنامه‌ها را در آستانه فصل تابستان، با همکاری مجموعه‌ها و تشکل‌های مختلف آموزش‌وپرورش، در سطح موثرتری برگزار کنیم.وحید قویدل‌، رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان در این دیدار با تبریک انتصاب سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، گفت: تجربه‌ گرانسنگ سرپرست سازمان در برنامه‌های دانش‌آموزشی، نقطه امیدبخشی برای برنامه‌های فرهنگی شهر است.
وی تاکید کرد که بسیج دانش‌آموزی استان در کنار برنامه‌‌های دانش‌آموزی سازمان، و پشتیبان برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت خواهد بود.
عکس: داود نجفی
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز