چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 7 خرداد 1398     |     کد : 5363

برنامه های فرهنگی برای آزادگان استمرار خواهد داشت

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: برنامه های فرهنگی برای آزادگان سرافراز استمرار خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، در دیدار با مسئول موسسه فرهنگی پیام آزادگان استان، ضمن اشاره به فعالیت‌های سازمان متبوع خود در سال‌های گذشته خاطر نشان کرد: این سازمان در گذشته، به مناسبت سالروز ورود آزادگان برنامه های مناسبی تدارک می داد و در سال‌جاری نیز، بر این موضوع تمرکز خواهد کرد.

وی مقاومت آزادگان سرافراز در ایام اسارت را ماندگار و فراموش نشدنی عنوان کرد و افزود: وظیفه ما است که آن خاطرات و آن بزرگواران را ارج نهیم و ایشان را برای نسل‌های بعدی، به خوبی تبیین کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین قدوسی تاکید کرد: توجه به جنبه های مقاومت و پایداری ایشان و نیز پاسداشت خاطرات آنها در دوران اسارات، از جمله برنامه هایی است که سازمان در ویژه برنامه های خود بدان ها توجه خواهد کرد.

کاظم کاشتکار نیز در دیدار، با قدردانی از همراهی چندساله سازمان در برگزاری ویژه برنامه هایی همزمان با سالروز ورود آزادگان گفت: آزادگان بخشی از تاریخ دوران دفاع مقدس به شمار می روند که به رغم مجاهدت های فراوانشان در ایام دشوار اسارت، کمتر به آنها توجه شده و امیدواریم زمینه هایی برای بازتاب دادن آن مقاومتها فراهم شود.

وی با قدردانی از تولیدات فرهنگی سازمان در نشر معارف آزادگان خواستار استمرار همکاری های بین دو مجموعه شد و بر تولید محصلات جدید در این حوزه و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز