چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 7 خرداد 1398     |     کد : 5360

کمک 40 میلیون ریالی، ارمغان شهر همدلی سازمان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، از جمع آوری کمک 40 میلیون ریالی برای زندانیان نیازمند جرائم مالی در حاشیه ویژه برنامه شهر همدلی، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام قدوسی در نشست صمیمی با فعالان فرهنگی و دست اندرکاران بخشهای اجرایی این مجموعه، با قدردانی از برگزارکنندگان این سلسله برنامه‌ها اظهار داشت: این مبلغ در اختیار ستاد دیه استان قرار گرفته است تا زمینه آزادی زندانیان را فراهم نماید.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت برنامه های میان و بلند مدت، خواستار توجه بر مسیرسازی و ریل گذاری در اهداف فرهنگی جامعه شد.
وی اضافه کرد: امروز نیاز داریم از عقل و خرد جمعی برای توسعه شهر و کشورمان بهره بگیریم و تشکیل کارگروههای تخصصی در هر زمینه کاری، راهگشای این حوزه است.
به گفته وی، نیروی انسانی متخصص، دارای ارزشمند این نهاد است و برای نیل به اهداف متعالی تعیین شده و چشم اندازهای فرهنگی کشور، لازم است از این توانمندی بی بدیل هر چه بهتر و شایسته تر بهره گرفته شود.
قدوسی، نگاه بلند مدت را درمانی برای سالهای آینده دانست و تصریح کرد: ثمر بخشی کوتاه مدت اقدامات گرچه مورد نظر و تاکید است، اما باید برای سالهای آینده شهرمان تلاش کنیم و برای این منظور نیازمند تجمیع افکار صاحب نظران هستیم.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همچنین از لزوم دیدارهای مستمر کارگروههای تخصصی هنرمندان شهر در رشته های مختلف با نماینده محترم ولی فقیه در استان و دریافت نظرات ایشان سخن گفت و افزود: به زودی در قالب گروهها و طیف های مختلف هنرمندان این دیدارها با امام جمعه محبوب تبریز اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه باید از خلاقیت‌ها و ایده‌های نو در برنامه های جاری سازمان نیز بهره ببریم، بر ضرورت توجه به این مساله تاکید و از همکاران خود خواست نسبت به این موضوع توجه داشته باشند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز