چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 4 خرداد 1398     |     کد : 5359

مدیرکل حراست شهرداری تبریز:

اولویت حراست، حفظ کرامت و شخصیت کارکنان است

مدیرکل حراست شهرداری تبریز، با اشاره به اینکه حراست، متولی حساسیت و نظارت بر وظایف خدمتی است، افزود: حفظ کرامت کارکنان، اولویت حراست است و شخصیت افراد، نباید به واسطه برخی لغزش‌ها و اشتباهات نادیده گرفته‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان،اسماعیل فتحیان در مراسم تکریم و معارفه سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، «برخورد با تخلفات» را عمده‌ترین بخش از وظایف حراست خواند و افزود: در هر حال اصل، بر برائت افراد است، مگر اینکه خلاف این موضوع ثابت شود.
فتحیان با اشاره به اینکه بخش اعظمی از درآمدهای شهرداری، از محل منابع مردمی تامین می‌شود، تصریح کرد: همگی در برابر سرمایه‌ها و امکانات سازمانی، مسئول هستیم و در صورت کوتاهی از این امر، باید در آخرت پاسخگوی تک‌تک شهروندان باشیم.
مدیرکل حراست شهرداری تبریز متذکر شد: باید از ارتباطاتی که منجربه هدررفت بیت‌المال شود، پرهیز کنیم؛ روا نیست که آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران، به خطر بیندازیم. 

وی با تاکید بر اینکه حراست، موظف است حدود و حیثیت افراد را رعایت کند، گفت: مسئولیت حراست نسبت به سایر واحدهای خدمتی، سنگین‌تر است اما این امر، به معنی برتری این مجموعه بر سایر کارکنان نیست.
فتحیان با اشاره به تعالیم قرآنی و توصیه‌های دینی در حوزه حراست یادآور شد: به خاطر داشته‌باشیم که در هر حالت، در ذیل نظارت حضرت احدیت هستیم؛ بنابراین باید از فضای معنوی این ماه مبارک مدد بگیریم و از خدای متعال بخواهیم هر گونه گمراهی و تاریکی را از مسیر پیش روی ما دور کند.


گفتنی است در پایان این مراسم، از خدمات «محمدباقر بهشتی» مدیر سابق حراست سازمان قدردانی و «بابک عدل‌جو» به عنوان سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز معرفی شد.عکس: داود نجفی


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز