چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 4 خرداد 1398     |     کد : 5358

با برگزاری مراسم تکریم و معارفه،

سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب و معرفی شد

با برگزاری مراسم تکریم و معارفه، سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، با حکم سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی «بابک عدل‌جو» به عنوان سرپرست امور حراست سازمان منصوب و طی مراسمی با حضور مدیرکل حراست شهرداری و جمعی از مدیران سازمان معرفی شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، در این مراسم، با ذکر نکاتی از فضایل ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رمضان فرصتی است تا سیره فکری، اخلاقی و اعتقادی امام علی(ع) را در مقام عمل، تمرین و تکرار کنیم.
وی ادامه داد: «علی‌وار زیستن» در حد حرف و سخن، کار چندان سختی نیست؛ باید سعی کنیم در مقام عمل، این الگوی انسان‌ساز را تحقق ببخشیم.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، تصریح کرد: خدمت در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، توفیق بسیار ارزشمندی است که می‌تواند سیره اهل‌بیت علیهم السلام را از مسیر فرهنگ و هنر، در شهر گسترش دهد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی همدلی، مودت و صمیمیت را مهم‌ترین ویژگی سازمان خواند و گفت:  با حفظ همین روحیه، قطعاً می‌توانیم در کنار هم گام‌های بزرگ برداریم.

در پایان این مراسم، با حضور مدیرکل حراست شهرداری تبریز، از خدمات «محمدباقر بهشتی» مدیر سابق حراست سازمان، قدردانی و «بابک عدل‌جو» به عنوان سرپرست امور حراست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز معرفی شد.


عکس: داود نجفی


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز