لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1398     |     کد : 5355

در دیدار سرپرست سازمان و مدیرکل ورزش و جوانان عنوان شد؛

بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک برای اعتلای ورزش همگانی و نشاط‌فرهنگی

مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان گفت: باید با بها دادن به سرمایه‌های نوجوان و جوان عرصه‌های مختلف ورزشی، زمینه غنابخشی به ورزش شهر را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان، ایوب بهتاج، در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: با توجه به این سرمایه‌های ماندگار می‌توان آینده ای نیک برای ورزش این شهر رقم زد.

وی با تبریک انتصاب حجت الاسلام قدوسی به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اظهار داشت: امید آن می رود در دوره جدید در حوزه ورزش شاهد پویایی و توجه به این بخش باشیم و با پرورش نیروهای جدید گامی در راستای ارتقای ورزش هر تبریز با حضور ورزشکاران بومی برداشته باشیم.

بهتاج با بیان اینکه به استخدام در آوردن ورزشکاران غیربومی، عمومی ثمرات خوبی نداشته است، افزود: با توجه به ورزشکاران بومی، می‌توان نسبت به بلندآوازه‌تر کردن نام تبریز در عرصه‌های قهرمانی نیز امید بست.

حجت الاسلام قدوسی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدرا با قدردانی از نگرش مثبت سازمان ورزش و جوانان نسبت به حمایت از ورزشکاران بومی خاطر نشان کرد: برنامه ها و اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز نیز در تلاش برای این موضوع است و بی‌شک با توجه به این جنبه های می‌توان به نتایجی روشن امید بست.

سرپرست سازمان، همچنین با اشاره به جایگاه ورزش محلات در کشف و تربیت این نیروها، اظهار داشت: توجه به ورزش محلات یکی از مهمترین دغدغه‌های سازمان است که در دوره جدید پی گرفته خواهد شد.

وی افزود: این دو مجموعه در آینده همکاری‌ها و تعامل‌های بسیاری خواند داشت و می‌توان از رهگذر این همکاری به نیروهایی جوان، متعهد، سالم و با نشاط پرورش داد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز