چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398     |     کد : 5342

روابط عمومی، روزی تکریم ارتباط با مردم

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات، این حوزه را زمینه ای برای گسترش ارتباط با مردم و اقشار شهروندان معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام قدوسی در دیدار با همکاران روابط عمومی این سازمان، در هر دو بخش فرهنگی و ورزشی گفت: حوزه اطلاع رسانی فضایی برای ایجاد شفافیت و آگاهی بخشی و همچنین فرصتی برای فرهنگ سازی است و در یک نهاد فرهنگی می تواند منشا خدمات بسیاری باشد.
وی افزود: تلاشگران عرصه رسانه و روابط عمومی نقش ارزشمندی در توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع دارند و تلاش آنان باعث رشد و توسعه افکار و ایده های انسانی و الهی می گردد.
حجت الاسلام قدوسی در خاتمه ابراز امیدواری نمود با همراهی تلاشگران این عرصه به ویژه در میان خانواده بزرگ شهرداری تبریز شاهد گستردش ارتباط با نهادها و مخاطبان و شهروندان و بهبود عملکرد در راستای جلب توجه و نظر ایشان باشیم.
وی همچنین نقش اثرگذار روابط عمومی‌ها را در اخذ بازخوردهای اجتماعی مهم خواند و افزود: باید با تقویت ساختارهای علمی و عملی زمینه رشد هر چه بیشتر و توجه عالمانه تر به این بازخوردها را مدنظر داشته باشیم.

گفتنی است 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات، زمینه ساز توجه به این بخش است. شهر تبریز، محل تولد دکتر حمید نطقی پدر روابط عمومی ایران، همواره در این زمینه پیشتاز و صاحب نظر بوده است.

مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز