چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398     |     کد : 5339

سرپرست سازمان در دیدار با شهردار منطقه10 عنوان کرد؛

مناطق کم‌برخوردار، مهم‌ترین گروه هدف برنامه‌های سازمان

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با اشاره به ظرفیت‌های متنوع مناطق دهگانه شهرداری تبریز، مناطق کم‌برخوردار را مهم‌ترین گروه هدف برنامه‌های سازمان خواند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در دیدار با شهردار منطقه10 تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: امروز در شرایطی که از نظر اقتصادی، دشواری‌هایی متوجه جامعه‌مان است، بیش‌ازپیش باید برای ارتقای امید و نشاط تلاش کنیم.
وی اضافه کرد: برنامه‌های تجمعی، به ویژه در مناطق کم‌برخوردار شهر، نقش ویژه در نشاط‌آفرینی بین خانواده‌ها دارد و می‌تواند بستری مناسب برای ارائه آموزش‌های شهروندی و جذب مشارکت شهروندان باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی به ظرفیت‌های حوزه منطقه10 اشاره و خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه10 بخشی از بافت تاریخی و فرهنگی شهر تبریز را در خود جای داده و از این نظر، فرصتی ایده‌آل برای همکاری‌های فرهنگی به شمار می‌رود.
رسول وظیفه‌شناس شهردار منطقه10 نیز در این دیدار، با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، از آمادگی این منطقه برای همکاری‌ با سازمان خبر داد و گفت: منابع شهرداری، از محل پرداخت‌های مردمی تامین می‌شود و طبیعی است که باید در خدمت شور و نشاط عمومی باشد.
وی از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، به عنوان یک مجموعه متخصص یاد کرد و افزود: شهرداری منطقه10 تبریز با توجه به برخورداری از بافت تاریخی، پارک‌ها و بوستان‌های مختلف و فضاهای ورزشی، آماده همکاری‌ جدی با سازمان است.
جمعی از معاونان و مدیران منطقه10 نیز در دیدار سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با شهردار منطقه10، حضور داشتند.
گفتنی است ویژه‌برنامه «شهر همدلی» در دهمین شب اجرا، اول خرداد با همکاری دو مجموعه در پارک ارم برگزار می‌شود.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز