چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398     |     کد : 5335

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی عنوان کرد؛

ضرورت بهره‌گیری از قابلیت‌های هنری انجمن کوتاه‌قامتان در برنامه‌های فرهنگی

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز،بر ضرورت بهره‌گیری از قابلیت‌های هنری انجمن کوتاه‌قامتان در برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در دیدار با نمایندگان انجمن کوتاه قامتان تبریز، ضمن قدردانی از توجه ایشان به مسائل فرهنگی و اجتماعی شهر، گفت: همه باید تلاش کنیم تا در حوزه فعالیتی در اختیارمان، امکانات و زمینه های لازم برای فعالیت اقشار مختلف شهروندان فراهم شود.
حجت الاسلام قدوسی ابراز امیدواری کرد در برنامه ریزی های مرتبط با امور فرهنگی و ورزشی شهر، توجه دقیق تری به اقشار از جمله کوتاه قامتان بلندهمت شهرمان صورت پذیرد.
وی افزود: فعالیتهای هنری امکان خوبی برای بروز و ظهور توانمندی های کوتاه قامتان شهرمان در اثبات توانمندی های بی کران خودشان است و این مجموعه علاقه مند به استمرار و گسترش همکاری با انجمن کوتاه قامتان در برگزاری اقدامات متنوع فرهنگی و ورزشی است.
خانم اسکندری، مسئول انجمن کوتاه قامتان نیز ضمن قدردانی از توجه صورت گرفته به این قشر از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، ابراز امیدواری نمود با همراهی شهرداری تبریز و بخش فرهنگی آن امکان به ثمر نشستن تلاشهای این انجمن در ایجاد شور و نشاط و کارآفرینی میان کوتاه قامتان شهر بیش از پیش فراهم شود.
وی با اشاره به سختی های زندگی با شرایط خاص جسمی، از شهردار محترم تبریز بابت موافقت با طرح احداث مجموعه سکونتی مختص کوتاه قامتان با نیازهای خاص ایشان تشکر کرد و گفت: با همراهی مسئولین دلسوز شهرمان، این افراد امکان بهتری برای زندگی و فعالیت همپای دیگر اقشار فراهم می شود.
گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تلاش گسترده ای برای برقراری ارتباط با اقشار مختلف و برآورده نمودن نیازهای ایشان در قالب ماموریت های سازمانی خود دارد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز