چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398     |     کد : 5330

با هدف کمک به زندانیان نیازمند برگزار می‌شود،

«شهر همدلی» میزبان نشاط و مودت شهروندان در شب‌های ماه مبارک رمضان

همزمان با ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه های «شهر همدلی» توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان، «شهر همدلی»  در قالب جُنگهای رمضانی، در پارکها و محلهای منتخب مناطق ده گانه شهرداری تبریز برگزار می شود تا با تلفیقی از برنامه‌های شاد و معنوی، پذیرای شهروندان باشد.
در این برنامه ها که در قالب 10 ویژه برنامه شهر همدلی، از روز نهم ماه مبارک رمضان لغایت هفدهم ماه مبارک برگزار خواهد شد، تلفیقی از برنامه های مذهبی و مفرح، به سمع و نظر شهروندان خواهد رسید.
«شهر همدلی» تلاشی است از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، برای همدلی و مهربانی اقشار مختلف شهروندان و زمینه سازی برای جمع آوری کمکهای نقدی برای آزادی زندانیان غیر عمد مالی.
این اقدام، همزمان با سنت حسنه گلریزان با همراهی ستاد دیه استان برگزار خواهد شد و انتظار می رود در خاتمه این برنامه ها شاهد آزادی تعدادی از همشهریان در بند زندان باشیم که به دلیل جرایم غیرعمد مالی، در ندامتگاه به سر می برند.
این ویژه برنامه ها ساعت 22 ، پس از افطار با حضور شهروندان متدین شهر و جمعی از هنرمندان و فعالان اجتماعی تبریز برگزار می شود.
اولین برنامه «شهر همدلی» سه‌شنبه 24 اردیبهشت، همزمان با هشتم ماه مبارک، با همکاری شهرداری منطقه1 تبریز در پارک شمس برگزار می‌شود.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز