چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398     |     کد : 5328

دیدار مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با سرپرست سازمان؛

راهکارهای تعامل فرهنگی با مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز بررسی شد

در دیدار مشترک مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، راهکارها و زمینه های تعامل فرهنگی این دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این دیدار تبریکانه، حجت الاسلام حسین قدوسی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی مجموعه سازمان آرامستان های شهرداری تبریز اظهار داشت: استفاده از زبان فرهنگ و هنر در تذکر دادن برخی آموزه های اخلاقی یکی از بهترین راهکارهای عملی است و می توان از این ظرفیت در همکاری های فی مابین بهره برد.

وی با اشاره به ظرفیت های سازمان متبوع خود خاطر نشان کرد: تعامل های صورت گرفته با مجموعه های تخصصی فرهنگی و هنری این امکان را به ما داده است که از توان و خلاقیت آنها بهترین بهره برداری را کنیم و خروجی های مناسبی داشته ابشیم.

حاج احد فلاح، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز با قدردانی از تعامل سازنده مجموعه فرهنگی اجتمماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: این نوع همکاری می توان در بستری از خلاقیت های فرهنگی، برای شهروندان و همه مخاطبان این دو مجموعه دنبال شود و نتایج موثری را به بار بنشاند.

وی افزود: استفاده از طرح ها و المان های فرهنگی در مجموعه آرامستان های شهرداری تبریز یکی از ایده های موجود است که بی تردید با استقبال همگان رو برو خواهد شد و می توان جریان آفرین باشد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز