چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398     |     کد : 5320

حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی:

باید برادرانه برای سربلندی و نشاط شهر بکوشیم

سرپرست سازمان جدید فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه حرکت در مسیر ولایت، رویکرد کلی سازمان تازه‌تاسیس فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است، تاکید کرد: «برادری درونی و نشاط بیرونی» شعار ما است و باید سعی کنیم بر اساس همین شعار، برای اعتلای نام شهرمان بکوشیم.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی در مراسم معارفه خود، خاطرنشان کرد: به عنوان یک روحانی مبلغ، از قدیم با نسل جوان ارتباط داشته‌ام؛ تجربه‌های مهمی از ابتکارات تبلیغی و فرهنگی دارم و نیازهای این حوزه را به خوبی می‌شناسم.
وی با یادآور شدن این نکته که هنر، از اوایل انقلاب در متن جامعه جای داشته است، افزود: با این حال متاسفانه نتوانسته‌ایم آن‌گونه که باید و شاید از ظرفیت‌های ارزنده هنر، در مسیر انقلاب بهره‌ بگیریم؛ از این رو باید سعی کنیم به دور از حب‌وبغض، دست برادری به هم بدهیم و عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با قدردانی از حمایت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز گفت: پس از مشورت‌های متعدد کارشناسی، وارد مسئولیت فرهنگی شده‌ام و امیدوارم همگی با هم برادرانه برای نشاط وسربلندی شهر بکوشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی با اشاره به اهمیت ارتقای نشاط و سلامت عمومی اظهار داشت: علاقه‌مند و پیگیر جدی ورزش هستم و قطعاً سعی خواهیم کرد بحث ورزش را با نگاه ویژه در برنامه‌های اجرایی لحاظ کنیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز