لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 4 مهر 1397     |     کد : 5043

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.

خانه هنرمندان، در سال‌های اخیر، به عنوان یکی از مراکز عمده فرهنگی و هنری در شهرمان، فعالیت داشته است. خانه‌ای که علاوه بر خدمات فرهنگی و آموزشی، به عنوان یکی از جاذبه‌های تاریخی شهرمان، پذیرای شهروندان و گردشگران است و فعالیت‌های فرهنگی خانه، هیچ تضادی با بازدید عمومی ندارد.
این مجموعه در دوره جدید فعالیت، با مدیریت جمال توانا، از همکاران فعال و باسابقه سازمان در حوزه‌های فرهنگی، برنامه‌های کار خود را پیش گرفته‌است. به همین منظور، با تلاش عوامل اجرایی، زمینه مناسبی برای فعالیت‌های منظم هفتگی پدید آورده‌است.
در کنار فضای فیزیکی ساختمان، برنامه‌های هفتگی در شاخه‌های مختلف عمومی و تخصصی، با حضور اساتید فرهنگ و هنر، در نظر گرفته شده و مطابق برنامه پیش می‌رود.

بر این اساس، در هفته جاری طی روز  چهارشنبه، کلاس آموزش زبان انگلیسی برای بازنشستگان آموزش و پرورش و کلاس آموزش نگارگری و روز پنجشنبه نشست فلسفه و کارگاه مقدماتی شعر توسط مرتضی طوسی برگزار می شود.

 

T


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز