لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397     |     کد : 4698

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز:

اجرای 170 گروه نمایشی در دوره پنج ماه جشنواره تبریزیم، روند کم‌نظیر در میان رویدادهای هنری است

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، با اشاره به پیشینه هنر نمایش در شهر تبریز گفت: در پنج ماه دوره برگزاری این جشنواره، 170 گروه نمایشی، آثار خود را ارائه کردند که یک روند کم‌نظیر در میان رویدادهای مشابه به شمار می‌رود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، حجت‌الاسلام حمیدی در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های خیابانی و فضای باز تبریزیم، خاطرنشان کرد: جشنواره‌ای که پنج ماه، مدت اجرایش طول کشیده است، قطعاً با دشواری‌های مضاعفی همراه است اما دستاوردهای آن، قطعاً یک نقطه ارزشمند در حوزه فرهنگ و هنر تبریز است و تلاش‌های بی‌وقفه مدیریت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و عوامل اجرایی در این مسیر، قابل‌تقدیر است.

وی اضافه کرد: افتخار داریم که 97 گروه در این جشنواره حضور داشتند. در این میان، 56 گروه در این پنج ماه، نمایش اجرا کردند.

حجت‌الاسلام حمیدی افزود: 14گروه نمایشی در این جشنواره از شهر تبریز شرکت داشتند و به امید خدا از ظرفیت‌های این گروه‌ها در برنامه‌های مختلف هنری استفاده می‌شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، ادامه داد: در پنج روز گذشته، 31 گروه از این جشنواره، در محلات مختلف شهر برنامه اجرا کردند که لازم است از استاندار محترم و شهردار فرهنگدوست‌مان به خاطر بسترسازی برای اجرای این جشنواره قدردانی کنیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز