لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397     |     کد : 4694

شورای شهر، پشتیبان رویدادهای موثر فرهنگی است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: جشنواره بین‌المللی تبریزیم، بستری موثر برای توسعه فرهنگی شهروندی و معرفی تبریز در بین کشورهای مختلف است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: جشنواره بین‌المللی تبریزیم، بستری موثر و کارگشا برای توسعه فرهنگی شهروندی و معرفی تبریز در بین کشورهای مختلف است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، کریم صادق‌زاده که برای تماشای آثار تبریزیم در آمفی‌تئاتر ائل‌گلی حضو یافته بود، خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، تلاش‌های ارزنده‌ای برای اجرای مناسب این جشنواره انجام داده و سعی کرده از طریق این رویداد فرهنگی اهداف فرهنگی و هنری شهر را پیگیری کند.

وی تصریح کرد: ارتقای فرهنگ شهروندی و تعامل فرهنگی با گروه‌های خارجی هنری، دو هدف عمده‌ای است که از طریق جشنواره بین‌المللی تبریزیم ارائه شده است.

عضو شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: در سالی که با عنوان «پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی» آغاز شده است، برگزاری چنین جشنواره‌های منسجمی، می‌تواند به توسعه ارتباطات تبریز با کشورهای مختلف بینجامد.

صادق‌زاده اضافه کرد: شورای اسلامی شهر تبریز، حامی برنامه‌های فرهنگی و هنری است و از هر حرکتی که در جهت رشد شاخص‌های زندگی شهری باشد، پشتیبانی می‌کند.


سخنگوی شورای شهر، در حاشیه پنجمین شب جشنواره تبریزیم، به نمایندگی از جامعه کارگری، از تلاش‌های مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز قدردانی کرد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز