لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 8 ارديبهشت 1397     |     کد : 4680

کارگاه استاد شاهین ارگونی در حاشیه تبریزیم

کارگاه "بازیگر در تئاتر حرفه‌ای" همزمان با برگزاری جشنواره تبریزیم، برای ارتقای سطح کیفی هنرمندان تئاتر تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، کارگاه عملی "بازیگر در تئاتر حرفه‌ای" توسط استاد شاهین ارگونی از کشور ترکیه برگزار شد.
در این کارگاه شرکت کنندگان با متدهای بازیگری حرفه ای در تئاتر روز ترکیه به ویژه با رویکرد ژست و فرم در صحنه و سایر قابلیت های بازیگری آشنا شدند.
شاهین ارگوئی ۱۹۶۲ در ترکیه متولد و فارغ التحصیل کنسرواتور دولتی آنکارا بوده و سابقه بازیگری و کارگردانی در بیش از ۶۰ نمایش و دوبلری را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
در نمایش های چایخانه، سوگنامه شیخ بدرالدین، کشتی عشق ما، دکتر عزیز، پوست فندوق و نمایش های تلویزیونی آزادی، زمین و آسمان همه عشق. فای، سیاهی و پول و عشق به عنوان بازیگر ظاهر شده است.
شاهین ارگونی عضو هیئت مدیره هنر، رئیس انجمن اداره کل هنرمندان تئاتر دولتی و رئیس تئاتر شهر بولانجاک است. کارگاه های تخصصی بازیگری بازیگری حرفه ای و کارگردانی در تاریخ های پنجم تا دهم اردیبهشت ماه برگزار شد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز