چهارشنبه 14 خرداد 1399 _
 لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397     |     کد : 4673

هنرمندان تبریزیم، مهمانان گرانقدر شهر تبریز هستند

همزمان با برگزاری بخش رقابتی و بین المللی پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، از محل استقرار مهمانان داخلی و بین المللی جشنواره بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، همزمان با استقرار مهمانان پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، کریم صادق زاده عضو شورای شهر تبریز از محل استقرار این مهمانان در هتل شهریار بازدید نمود.
این عضو شورای اسلامی شهر تبریز که با همراهی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و تنی چند از مدیران فرهنگی خانواده بزرگ شهرداری تبریز به دیدار مهمانان تبریزیم رفته بود، ضمن خوش آمد گویی به ایشان، در خصوص فعالیتهای صورت گرفته به گفتگو پرداخت.
صادق زاده، حضور این هنرمندان ملی و بین المللی را مایه مباهات شهر تبریز دانست و ابراز امیدواری نمود این گروه سفیران فرهنگی شایسته ای برای شهرمان باشند.
همچنین حسین آذرنیا با قدردانی از مهمانانی که رنج سفر را بر خود همواره نموده اند، تبریز را میزبان هنردوست این گروه معرفی نمود.
به گفته وی، تلاش در جهت سربلندی شهر تبریز به ویژه در سال ۲۰۱۸ با زبان هنر ممکن می شود و جشنواره بین المللی تبریزیم زمینه ساز این اقدام است.
آذرنیا با تشکر از حضور عضو محترم شورای اسلامی شهر تبریز برای استقبال و تکریم مهمانان، گفت: چراغ روزهای تئاتری شهر تبریز با حضور هنرمندان توانمندی روشن شده و به اثرگذاری آن در حوزه فرهنگ شهروندی امیدواریم.
گفتنی است بخش رقابتی و بین المللی پنجمین جشنواره بین المللی نمایشهای خیابانی و فضای باز تبریزیم از ۵ تا ۱۰ اردیبهشت ماه در تبریز در حال برگزاری است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز