لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 5 فروردين 1397     |     کد : 4611

حضور کار اولی ها و پیشکسوتان در تبریزیم نشان از اعتماد سازی است

عضو هیئت بازبینی بخش مسابقه پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، حضور کار اولی ها و پیشکسوتان در کنار هم در تبریزیم را نشان از اعتماد سازی این جشنواره در طول ادوار متوالی برگزاری خود دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، سعید نجفیان در حاشیه بازبینی نمایش های خیابانی بخش مسابقه جشنواره بین المللی تبریزیم گفت: حضور طیف مختلف از هنرمندان کار اولی، فعالان این عرصه، پیشکسوتان و حتی اعضای انجمن کوچولوهای ایرانی نشاندهنده این مهم است که جشنواره تبریزیم توانسته اعتماد سازی کند تا هنرمندان را از هر طیفی در کنار خود گرد آورده و این جشنواره و فرصت را تریبونی برای خود بدانند.
وی با بیان اینکه جریان سازی خوبی در طول پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم اتفاق افتاده، اظهار داشت: با نگاه کلی به آثار و نمایش های راه یافته به بخش بازبینی باید بگویم رویکردها، تنوع موضوعات، گروه های سنی و حضور اصناف مختلف در جشنواره شاهد رشد و پیشرفت نسبت به ادوار نخستین آن بود.
نجفیان همچنین حضور کشورهای خارجی را در این دوره از جشنواره با توجه به مناسبت تبریز 2018 اتفاقی مثبت دانست که دورنمایی روشن می تواند برای معرفی تبریز و فرهنگ این مرز و بوم، تبادل هنر و گفتگوی هنرمندان و تجربه آموزی باشد.
عضو هیئت بازبینی بخش مسابقه پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم، توجه مجموعه شهرداری تبریز به بحث فرهنگ شهری و جدی گرفتن هنر نمایش را ارزشمند و قابل تامل دانست و اظهار داشت: بهره گیری از هنر و تئاتر در زمینه فرهنگسازی اتفاق مثبتی است که این مهم در تهران نیز به این میزان مورد استفاده قرار نمی گیرد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز