سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 9 شهريور 1390     |     کد : 357

مردم تبریز با ماه خدا وداع کردند

مردم مومن و روزه دار تبریز در آخرین شب ماه میهمانی خدا، به استقبال عید سعید فطر رفتند و با این ماه پربرکت وداع کردند.

 مردم مومن و روزه دار تبریز در آخرین شب ماه میهمانی خدا، به استقبال عید سعید فطر رفتند و با این ماه پربرکت وداع کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این مراسم معنوی که در محل مسجد حاج احمد تبریز برگزار شد، با استقبال گسترده مردم متدین و مومن این شهر روبرو شد.
در این مراسم، حاضران با همراهی حاج مهدی خادم آذریان، خادم صدیق اهل بیت عصمت و طهارت و مسئول خانه مداحان تبریز، دعای وداع با ماه رمضان را قرائت کرده و با ماه پربرکت رمضان وداع کردند.
مراسم وداع با ماه خدا همچنین میزبان تنی چند از خانوده های معظم شهدا بود، که فرزندانشان حافظ قارنی قران هستند و طی آن از خانواده های شهید عبدالواحد محمدی، شهید مرتضی خان محمدی و شهید اسماعیل با حجب جعفریان تقدیر گردید.
تقدیر از حجه السلام نوبری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، حجت السلام عظیمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان و مهندس نواداد مدیر کل صدا و سیمای استان به عنوان مدیران فعال در عرصه قرانی از بخش های دیگر این مراسم معنوی را تشکیل می داد.
آقایان حسین دانشور، حسین عزیزعلی، رضا محمدپور، سعید عقیقی، جمال بابالیان، شربتی اقدم و امراه همراهی به عنوان دیگر حافظان و قاریان برجسته قرانی تبریز مورد تقدیر شهردار تبریز و دیگر مسئولین قرار گرفتند.
مهندس علیرضا نوین در این مراسم، ضمن آرزوی توفیقات الهی برای تمام شهروندان و هموطنان، ابراز امیدواری کرد فیض همراهی با قران و تکریم خادمان قرانی در طول سال همراه تمام ما باشد.
در خاتمه این مراسم، حجت الاسلام نوبری، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، لوح سپاس و هدیره خود را به مهندس علیرضا نوین شهردار کلانشهر تبریز، به پاس تلاشهای ارزشمند و گرانسنگ مجموعه شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حوزه قران و عترت اهدا نمود.
مسجد حاج احمد که تا پاسی از شب مالامال از حضور شهروندان تبریزی بود، در خاتمه مراسم پس از قرائت دعای وداع با ماه رمضان توسط حاج مهدی خادم آذریان، شهروندان متدین و قران دوست، تا رمضان سال آینده با ماه خدا وداع کردند.


PDF چاپ چاپ