سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 7 شهريور 1390     |     کد : 353

«تکریم خادمان قرآن، موجب افتخار و سربلندی است»

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری آیین تجلیل و تکریم از خادمان قرآنی شهر تبریز، همزمان با مراسم وداع با ماه خدا خبر داد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری آیین تجلیل و تکریم از خادمان قرآنی شهر تبریز، همزمان با مراسم وداع با ماه خدا خبر داد.

به گزارش روابط فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی ضمن بیان این مطلب گفت: قرآن کریم، نور دیده امت مسلمان است و تکریم افرادی که خدمت به قرآن را سرلوحه خود قرار داده اند، موجب افتخار و سربلندی هر مجموعه ای است.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن عید سعید فطر و قرار گرفتن در روزهای پایانی ماه خدا، 14 نفر از خادمان و پیشکسوتان قرانی شهر تبریز، به پاس یک عمر تلاش مستمر در جهت حفظ و معرفی معارف والای قرانی تکریم می شوند.

نجفی، 3 خانواده از خانواده های معظم شهید که فرزندانشان فعالیت گسترده ای در عرصه قران دارند را از جمله تکریم شوندگان در این محفل معنوی نمود و افزود: سه نفر از مسئولین استانی که در عرصه نشر و ترویج فرهنگ و معارف قرآنی خدمت موثری ارائه نموده اند، نیز از دیگر کسانی هستند که ضمن معرفی در این مراسم مورد تجلیل قرار می گیرند.

همچنین مهندس علی نواداد، مدیر کل صدا و سیمای استان نیز به دلیل تلاش های بی وقفه در جهت گسترش معارف قرانی از طریق رسانه استانی تقدیر خواهد شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حضور سه خادم پیشکسوت قرانی و پنج فعال قرانی را موجچب رونق بیشتر مراسم .داع با ماه خدا دانست و افزود: در این مراسم دو نفر از قاریان بین المللی شهر تبریز نیز حضور دارند و تمام حاضران دعای وداع با ماه مبارک رمضان را همراه با حاج مهدی خادم آذریان مداح برجسته اهل بیت عصمت و طهارت قرائت خواهنمد نمود.

گفتنی است مراسم وداع با ماه رمضان روز سه شنبه از ساعت 22 الی 24 در محل مسجد حاج احمد، واقع در خیابان امام خمینی، بالاتر از چهار راه شهید بهشتی (منصور سابق) توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.


PDF چاپ چاپ