سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 6 شهريور 1390     |     کد : 351

با حضور شهروندان تبریزی، با ماه خدا وداع می کنیم

به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مراسم وداع با ماه خدا با حضور شهروندان تبریزی برگزار می شود.

به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مراسم وداع با ماه خدا با حضور شهروندان تبریزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این مراسم با توجه به استقبال شهروندان در سالهای گذشته و درخواست های آنان مبنی بر برگزاری مراسمی باشکوه و در شان ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن دعوت از عموم شهروندان تبریزی برای شرکت دراین مراسم معنوی گفت: در سالهای اخیر تجربه موفقی از برگزاری مراسم وداع با ماه خدا داشتیم و به همین دلیل با نزدیک شدن به روزهای پایانی این ماه عزیز، نزدیک شدن به عید سعید فطر را همراه با شهروندان متدین تبریزی به جشن می نشینیم و با ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان وداع می کنیم.

حسین نجفی همچنین تصریح کرد: این مراسم در محل مسجد حاج احمد برگزار می شود و گروه های تواشیح، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت و قاریان برجسته کشور، به ایجاد فضای معنوی در آستانه حلول ماه شوال و عید سعید فطر اقدام می نمایند.

مديرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، تجليل از پيشكسوتان و خادمان قرآني شهر تبريز را از بخشهاي ديگر اين مراسم معنوي معرفي نمود و گفت: قرائت دعاي وداع با ماه رمضان توسط مداح اهل بیت حاج مهدی خادم آذریان نورانی کننده این جمع معنوی در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان می باشد.

وی تجربه سالهای گذشته و همراهی شایسته شهروندان در برگزاری هرچه باشکوه تر این آیین را موجب دلگرمی برگزار کنندگان دانست و تاکید کرد: حضور شهروندان متدین تبریزی در آستانه رویت هلال ماه شوال در مسجد حاج احمد گام موثری در شروع روزهایی همراه با معنویت برای شهروندان خواهد بود.

گفتنی است مراسم وداع با ماه خدا به همت خانه قرآن و عترت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز روز سه شنبه 8 شهریور ماه سال جاری از ساعت 22 الی 24 در محل مسجد حاج احمد واقع در خیابان امام خمینی (ره)، بالاتر از چهار راه شهید بهشتی (منصور سابق) برگزار می گردد.


PDF چاپ چاپ