سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 6 شهريور 1390     |     کد : 350

تیم فرهنگی قوی، رمز توفیق در ارائه برنامه های فرهنگی است

استاد برجسته شعر جناس، حضور افراد خبره و متخصص در مسائل فرهنگی رمز توفیق و ثمر بخشی اقدامات فرهنگی اجرا شده توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز دانست.

 استاد برجسته شعر جناس، حضور افراد خبره و متخصص در مسائل فرهنگی رمز توفیق و ثمر بخشی اقدامات فرهنگی اجرا شده تو سط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، استاد نصیر پایه گذار، در گفتگویی ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد اوج گیری چشمگیر حوزه فرهنگ در شهر و افزایش ارتباط مردم با مسئولان و متولایان فرهنگی بوده ایم.

استاد برجسته شعر جناس افزود: بی شک سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در یک سال گذشته پیشتاز فعالیت های فرهنگی استان و منطقه بوده و هر فعالیتی که در این مجموعه انجام شده ماندگار و ارزشمند بوده است.

وی در رابطه با چگونگی تاثیر گذاری این اقدامات گفت: این اقدام بدون زمینه سازی و مهیا نمودن فضای فعالیتی ممکن نبود، به همین دلیل می توانیم ببینیم تلاشهای بی وقفه نهادی مانند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز چقدر موثر و موجب نیل جامعه به سمت ایجاد فضایی فرهنگی باشد.

هنرمند تجلیل شده در دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز ابراز امیدواری نمود با همکاری صورت گرفته از سوی مردم و متولیان این بخش، شاهد توسعه فرهنگی روز افزون شهر تبریز باشیم زیرا این اقدام بی شک زمینه ساز موفقیت های اجتماعی خواهد بود.

پایه گذار حمایت هنرمندان عرصه های مختلف از اقدامات فرهنگی صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را یکی دیگر ازدلایل توفیق آنها دانست و تصریح کرد: باید همه با هم برای معرفی شهرمان و رساندن آن به جایگاه واقعی اش تلاش نماییم.

وی در خاتمه ضمن یادآوری نتایج درخشان هفته فرهنگی تبریز در تهران و با اشاره به در پیش رو بودن هفته فرهنگی تبریز در تاجیکستان ابراز امیدواری نمود: با استمرار برنامه هایی همچون هفته های فرهنگی که به خوبی معرف تاریخ و فرهنگ تبریز هستند، بتوانیم شهرمان را نه تنها در سطح کشور بلکه به شکلی وسیع و جهانی مطرح و معرفی نماییم.


PDF چاپ چاپ