سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 3 شهريور 1390     |     کد : 347

مدیر مسئول روزنامه مهد آزادی: برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز روحی تازه به کالبد فرهنگی شهر اولین ها دمیده است

مدیر مسئول روزنامه مهد آزادی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص فرهنگ سازی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را موجب رشد و رونق این حوزه اثرگذار در جامعه دانست.

مدیر مسئول روزنامه مهد آزادی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص فرهنگ سازی از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز  را موجب رشد و رونق این حوزه اثرگذار در جامعه دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مهندس مسعود پیمان ضمن تاکید بر این مطلب گفت: جای خرسندی دارد که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز  توانسته تا این اندازه موثر و مثمرثمر واقع شده و به اعتلای فرهنگی جامعه یاری رساند.

وی در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، افزود: تولیدات فرهنگی و برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز روحی تازه به کالبد فرهنگی شهر اولین ها دمیده است و امروز می توانیم با توجه به بخش های مختلف، ثمره این اقدامات را ببینیم.

پیمان با تاکید بر روند رو به رشد عمومی کردن فرهنگ گفت: روزنامه مهدآزادی به عنوان یکی از نشریات با سابقه و فرهنگ مدار شهر تبریز آمادگی دارد هرگونه اقدام و همکاری مشترکی را برای گسترش فعالیت های فرهنگی در سطح شهر تبریز داشته باشد.

وی افزود: تمامی اهالی فرهنگ به ویژه دست اندرکاران رسانه ای شهر تبریز  می تواند در کنار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و سایر نهادهای فرهنگی به توسعه فضای فرهنگی شهر یاری رسانند تا همه با هم از زندگی در شهری مبتنی بر فرهنگ و اخلاق لذت ببریم.

همچنین مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن تقدیر از سالها فعالیت موثر و جریان ساز روزنامه مهدآزادی که سابقه ای درخشان و طولانی در بسط و گسترش مصادیق فرهنگی داشته است، ابراز امیدواری نمود با همکاری موسسه مهد آزادی، حرکت به سمت ساختن شهری فرهنگ مدار و فرهنگ شناس تبریزی بیش از پیش مهیا شود.


PDF چاپ چاپ