سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 25 مرداد 1390     |     کد : 339

دیوارهای شهر من در حافظه دوربین شهروندان ثبت شدند

مسابقه عکاسی دیوارهای شهر من پس از اعلام زمان ارسال آثار با استقبال گسترده همشهریان تبریزی مواجه شده و تاکنون آثار بسیار قوی و متفاوتی برای شرکت در این مسابقه ارسال شده است.

مسابقه عکاسی دیوارهای شهر من پس از اعلام زمان ارسال آثار با استقبال گسترده همشهریان تبریزی مواجه شده و تاکنون آثار بسیار قوی و متفاوتی برای شرکت در این مسابقه ارسال شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، فراخوان مسابقه عکاسی دیوارهای شهر من با استقبال چشمگیری از سوی همشهریان خلاق و هنرمند مواجه شده است و آثار ارسالی از کیفیت فنی، بصری و تکنیکی بالایی برخوردارند.

روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن تبیین شرایط و ویژگی های این مسابقه تصریح کرد: در فراخوان این مسابقه از شهروندان درخواست شده بود زیبایی ها و نازیبایی های دیوارهای شهر تبریز را با هر نوع وسیله عکاسی حتی با دوربین های عکاسی غیر حرفه ای، نظیر دوربین های عکاسی موبایل به تصویر بکشند و شهروندان تبریزی در صدها شات مختلف، تبریز و دیوارهایش را تصویر کشیدند.

با توجه به استقبال صورت گرفته، آخرین مهلت ارسال آثار همانگونه که در فراخوان ذکر شده، آخر مرداد ماه است و این مهلت تمدید نخواهد شد.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز امیدوار است دیگر شهروندان علاقمند تا پایان مرداد ماه، آثار خود را به نشانی پست الکترونیک سازمان ارسال نمایند یا با حضور در محل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز نسبت به تحویل آثار و شرکت در مسابقه اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در خصوص داوری و اعلام نتایج این مسابقه تاکید نموده که در مدت کوتاهی پس از پایان مهلت ارسال آثار، داوری از میان آثار ارسالی صورت خواهد گرفت و طی مراسمی برگزیدگان با اهدای جوایزی ارزنده معرفی خواهند شد.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از احتمال برگزاری نمایشگاهی از میان آثار برگزیده مسابقه عکاسی دیوارهای شهر من نیز خبر داده است.

گفتنی است شهروندان علاقمند به عکاسی می توانند آثار خود را تا پایان مردادماه سال جاری به همراه مشخصات کامل و محل ثبت عکس، در قالب تصاویر دیجیتالی، به نشانی farhangi@tabriz.ir  وculture@tabriz.ir  به صورت ایمیل ارسال و یا CDتصاویر را به روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، واقع در خیابان آزادی، جنب مسجد طوبی، پارک مفاخر آذربایجان تحویل دهند و در مسابقه شرکت نمایند.


PDF چاپ چاپ