سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 23 مرداد 1390     |     کد : 338

دعای شبهای ماه مبارک رمضان زیر سایه حضرت علی اکبر(ع)

حسینیه حضرت علی اکبر(ع) تبریز با برگزاری مراسم های معنوی مختلف در تمام شبهای ماه مبارک رمضان میزبان شهروندان متدین تبریز است.

حسینیه حضرت علی اکبر(ع) تبریز با برگزاری مراسم های معنوی مختلف در تمام شبهای ماه مبارک رمضان میزبان شهروندان متدین تبریز است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از ابتدای ماه مبارک رمضان حسینیه حضرت علی اکبر (ع) هر شب با برگزاری مراسم های معنوی و دینی مختلف، میزبان شهروندان تبریزی است که برای بهره گیری بیشتر از فضای متبرک ماه رمضان در این مکان حضور مییابند.

در این سلسله مراسم های شبانه که توسط حسینیه حضرت علی اکبر(ع) و با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حال برگزاری است، حاضران به قرائت و تفسیر آیات وحی گوش فرا داده و بعد از سخنرانی موضوعی هر شب، برای سوالات خود از روحانیون مجلس راهنمایی دریافت می نمایند.

شبهای قرآن در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) در مدت برگزاری خود شاهد حضور گسترده شهروندان متدین تبریزی بوده است و این مراسم ها در تمام ماه مبارک رمضان استمرار خواهد داشت.

برگزاری مراسم شب های احیا و لیالی قدر و جشن فرا رسیدن عید فطر از دیگر اقداماتی است که تا پایان ماه مبارک رمضان در این حسینیه با حضور و همکاری شهروندان اجرا خواهد شد تا بر فیض این ماه اضافه نماید.

دست اندرکاران برگزاری این مراسم معنوی از عموم شهروندان دعوت نموده اند هر شب بعد از افطار از ساعت 22 الی 24 با حضور در این حسینه بر غنای تعالیم دینی و معنوی خود بیافزایند.

گفتنی است حسینیه حضرت علی اکبر(ع) در خیابان منجم تبریز، روبروی بیمه پارسیان واقع شده و از مراکز مهم خیریه و آموزش های مذهبی شهر محسوب می شود.


PDF چاپ چاپ