سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 23 مرداد 1390     |     کد : 337

فروش ویژه شهر کتاب تبریز در ماه مبارک رمضان

شهر کتاب تبریز، در روزهای پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، کتاب ها و محصولات فرهنگی خود را با تخفیف ویژه به فروش می رساند.

شهر کتاب تبریز، در روزهای پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، کتاب ها و محصولات فرهنگی خود را با تخفیف ویژه به فروش می رساند.

به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی ضمن بیان این مطلب گفت: برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در کنار دیگر سجایای اخلاقی که در ماه مبارک رمضان مورد تاکید واقع شده است، کتابها و محصولات فرهنگی موجود در شهر کتاب تبریز با تخفیفی معادل 20 تا 40 درصد به فروش می رسند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: پس از افتتاح رسمی شهر کتاب، برنامه ریزی هایی برای توسعه و تجهیز آن بنا به خواست و نیاز شهروندان صورت گرفت و در اولین گام، مقرر گردید کتابهای موجود در شهر کتاب تا پایان ماه مبارک رمضان با تخفیف 20 تا 40 درصدی ارائه شوند.

وی در خصوص چگونگی اعطای این تخفیف گفت: بنا به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان، مجموعه کتب قرآنی، مذهبی و ادعیه موجود در شهر کتاب با 40 درصد تخفیف و دیگر کتابهای این مرکز از جمله کتابهای علمی، فقهی، حقوقی، ادبی و دیگر موضوعات با 20 درصد تخفیف به فروش می روند.

نجفی ابراز امیدواری نمود این اقدام به عنوان یکی از اولین گامهای نخستین شهر کتاب تبریز، مورد رضایت و استقبال شهروندان قرار بگیرد تا موجب دلگرمی دست اندرکاران در زمینه های مختلف فرهنگی در شهری باشد که به فرهنگ مداری و فرهنگ سازی شهرت دارد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با اشاره به کارکردهای مختلف شهر کتاب، تصریح کرد: برای تجهیز و توسعه این مرکز فرهنگی، از افراد مختلف مرتبط با امر نظرسنجی به عمل آمده و به یاری خدا، شهر کتاب تبریز به یکی از نمونه های موفق و جریان ساز در زمینه مطالعه و ترویج محصولات فرهنگی تبدیل خواهد شد.

گفتنی است شهر کتاب تبریز واقع در ابتدای پارک مفاخر آذربایجان، جنب مسجد طوبی روز 24 تیر ماه افتتاح شد و پس از تجهیز در اختیار شهروندان قرار گرفته است.


PDF چاپ چاپ