سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 17 مرداد 1390     |     کد : 334

روز خبرنگار، روز تکریم آگاهی است

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی اصحاب قلم و اندیشه کشور و شهر تبریز تبریک گفت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی اصحاب قلم و اندیشه کشور و شهر تبریز تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی با بیان این مطلب گفت: 17 مرداد هر سال بهانه ای است تا ضمن یادآوری اقدامات  و تلاش های خستگی ناپذیر خبرنگاران، به جامعه رسانه ای کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تلاشگرانی که در راه ترویج آگاهی و دانایی از جان خویش گذشتند، افزود: تکریم افرادی که با وجود سختی ها و مشکلات بسیار، همچنان مشعل آگاهی را با تمام توان روشن و افروخته نگاه داشته اند، احترام و تکریم مقام دانایی است.

نجفی افزود: قلم به قدری ارجمند و محترم است که خداوند در کلام خود « ن و القلم و ما یسطرون» می گوید، این امر بی شک نشانه جایگاه و قداست کلمات و نگاشتن آنهاست و جای خوشحالی دارد که اهالی رسانه با مد نظر قرار دادن این جایگاه، در جهت نیل به توسعه در تمام ابعاد خود، تلاش می نمایند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همکاری اصحاب رسانه شهر تبریز در راستای حرکت شهر به سوی توسعه را بسیار موثر و مهم ارزیابی نمود و تصریح کرد: شهر تبریز به عنوان یکی از پایه های مهم روزنامه نگاری و اطلاع رسانی كشور توانسته است نشانگر تاثیرگذاری اطلاع در بهبود کیفیت زندگی روزمره مردم باشد و به شایستگی این وظیفه خطیر را با اخلاق مدار گره زده است.

وی همچنین از همکاری اهالی رسانه، خبرنگاران و عکاسان در خصوص انعكاس و اطلاع رساني برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به عنوان نهادی فرهنگ محور در شهر تقدیر نمود و گفت: اطلاع رسانی اقداماتی همچون چهارمین جشنواره تابستانی تبریز و دیگر برنامه های سازمان، توانسته موجب آگاهی همشهریان و جلب مشارکت آنها در توسعه فرهنگی شهر گردد، اقدامی که بی شک بدون یاری اصحاب رسانه به این شکل و قدرت امکان رخ دادن نداشت.

نجفی در خاتمه افزود: برای همه تلاش گران عرصه خبر و اطلاع رسانی، سلامت، توانمندی، بهروزی و موفقیت در به سرانجام رساندن وظیفه خطیری که برگزیده اند آرزومندم.


PDF چاپ چاپ