سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 22 تير 1390     |     کد : 331

جنگ شبانگاهی بوستان آخماقیه میزبان مردم تبریز

چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، به همت شهرداری منطقه 7 برنامه جنگ شادی با حضور جمع کثیری از شهروندان منطقه در محل بوستان آخماقیه برگزار شد.

چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، به همت شهرداری منطقه 7 برنامه جنگ شادی با حضور جمع کثیری از شهروندان منطقه در محل بوستان آخماقیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مهندس ابراهیم جاهد شهردار منطقه در این مراسم ضمن گرامیداشت و تبریک اعیاد پر خیر و برکت شعبانیه و با اشاره به حضور پر شور شهروندان فهیم منطقه در برنامه های فرهنگی و تفریحی گفت: یکی از اهداف شهرداری ها فراهم نمودن فضای مناسب جهت ایجاد روحیه و نشاط و شادی در بین شهروندان است که حضور پر شور شهروندان در برنامه های شهری ضرورت برگزاری هر چه بیشتر برنامه های تفریحی و فرهنگی را نمایان می سازد

شهردار منطقه افزود: این شهرداری همواره در کنار اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی حرکت در مسیر برنامه های فرهنگی را جزو برنامه های خویش قرار داده و در این راستا اقداماتی از قبیل توسعه مراکز فرهنگی ، هنری و آموزشی در سطح منطقه انجام داده است. وی تصریح کرد : بی شک شهروندان هر شهری دارای توانمندیهای مشارکتی بسیاری هستند که استفاده از این توانمندیها یکی از زمینه های مناسب جهت رسیدن به اهداف شهر سالم ، پویا و با نشاط خواهد بود.

لازم به ذکر است شهردار منطقه 7 در ادامه سخنان خود گزارشی اجمالی از فعالیتهای عمرانی منطقه را به شهروندان حاضر در مراسم ارائه داد.

اجرای سرود، نمایش طنز، اجرای مسابقه، تقلید صدا و ... از جمله برنامه های اجرا شده در این برنامه می باشد.

جمع کثیری از اهالی منطقه با حضور پر شور و بی نظیر خود از این برنامه فرهنگی و تفریحی استقبال کردند.

 


PDF چاپ چاپ