سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 5 مرداد 1390     |     کد : 326

آخرین پرده قیام مختار بر پرده فرهنگسرای تابستانی تبریز

علاقمندان به تماشای سریال تاریخی مذهبی «مختار نامه» می توانند آخرین قسمت این مجموعه ارزشمند را در فرهنگسرای تابستانی تبریز و در کنار سایر شهروندان تماشا نمایند.

علاقمندان به تماشای سریال تاریخی مذهبی «مختار نامه» می توانند آخرین قسمت این مجموعه ارزشمند را در فرهنگسرای تابستانی تبریز و در کنار سایر شهروندان تماشا نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، پخش فیلم های شبانگاهی در فرهنگسرای تابستانی تبریز با استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه های این فرهنگسرا مواجه شده است.

از آغازین روزهای فعالیت چهارمین جشنواره تابستانی تبریز و همچنین در روزهای گذشته برخی بازدیدکنندگان از نمایشگاه و فرهنگسرای تابستانی ضمن ارائه نظرات خود به مسئولین برگزاری جشنواره، علت عدم حضور یا ترک سریع محل فرهنگسرا در روز جمعه را علاقمندی خود و خانواده شان برای دیدن سریال «ستایش» از مجموعه های شبکه سوم سیما و «مختار نامه» از مجموعه های شبکه اول سیما عنوان کردند.

به همین دلیل و برای پاسخ دادن به درخواست های شهروندان محترم در خصوص پخش سریال های تلوزیونی شبکه های مختلف سیمای جمهوری اسلامی ایران، سریال های «ستایش» و «مختارنامه» به شکل مستقیم برای حاضران در محل فرهنگسرای تابستانه تبریز پخش می شوند.

قسمت آخر سريال مختارنامه با تصوير شهادت مختار، فردا روي آنتن های تلويزیونی و به شکل همزمان روی پرده فرهنگسرای تابستانی تبریز مي‌رود.

جمعه هفتم مرداد پس از پخش قسمت‌هاي مختلف و روايت مقاطع زندگي و قيام مختار ثقفي و در حالي‌كه او در نبردي جانانه به جنگ مي‌رود، آخرين قسمت اين سريال فاخر، به پايان مي‌رسد و جنجالي‌ترين شخصيت اين سريال‌ تلويزيوني فردا در پايان راهش تصوير خواهد شد.

گفتنی است فرهنگسرای تابستانی تبریز به عنوان بخشی از مجموعه گسترده چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، همه روزه میزبان طیف های مختلفی از شهروندان و مهمانان تابستانی شهر تبریز است و با برگزاری برنامه های متنوع در روزهای تابستانی توانسته نظر مخاطبان خود از گروههای سنی مختلف را جلب نماید


PDF چاپ چاپ