سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 3 مرداد 1390     |     کد : 323

همکاری مردم، موثرترین راهکار کاهش مشکلات ترافیکی است

همزمان با برگزاری ویژه برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، مراسمی با نام جنگ ترافیکی با حضور شهروندان تبریزی برگزار شد.

همزمان با برگزاری ویژه برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، مراسمی با نام جنگ ترافیک با حضور شهروندان تبریزی برگزار شد.

به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، جنگ ترافیکی به همت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر تبریز، با حضور گسترده شهروندان تبریزی و مهمانان تابستانی تبریز، در محل پارک تاریخی تفریحی ائل گلی برگزار شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر تبریز در این مراسم، ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم، همکاری های صورت گرفته از سوی مردم با مجموعه های خدمت رسان را رمز موفقیت و ثمربخشی اقدامات این نهادها و سازمانها دانست و گفت: تاثیرگذاری خدمات ارائه شده توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک به شکل مستقیم به همکاری شهروندان بستگی دارد.

یعقوب وحید کیا با اشاره به تلاش این سازمان برای حفظ و نگهداری و ترمیم تابلوهای علایم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر افزود: تبریز مجموعه گسترده ای از خیابانها و معابر عمومی را داراست و به همین دلیل فقط با همکاری مردم می توانیم چشم انداز روشنی از اقدامات خود را متصور باشیم و برای نیل به این مقصود از همشهریان محترم می خواهیم به عنوان شهروندانی مسئول و فرهنگ مدار، مسائل مختلف این حوزه را با ما در میان بگذارند.

وحیدکیا حفظ آرامش ترافیکی را از ملزومات زندگی در شهرهایی دانست که با تردد زیاد خودروها  عبور و مرور وسایل نقلیه مواجه هستند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کلانشهر تبریز، برگزاری برنامه های مانند جنگ ترافیکی را موجب آشنایی شهروندان با مسائل ترافیکی دانست و افزود: علاوه بر افرادی که به شکل مستقیم درگیر حمل و نقل هستند، کودکان نیز از این برنامه های تفریحی و آموزشی بهره مند می شوند و آموزشهای ترافیکی در ذهن آینده سازان کشور نهادینه می گردد.

گفتنی است برگزاری مسابقه برای کودکان و نوجوانان شرکت کننده در مراسم، ارائه اطلاعات ترافیکی و آموزشهای مرتبط با مسائل ترافیکی بخشهای دیگر این برنامه مفرح را تشکیل می دادند که با وجود بارش رحمت الهی، با استقبال شهروندان روبرو شده بود.

 


PDF چاپ چاپ