سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 2 مرداد 1390     |     کد : 322

پارک بزرگ ولیعصر، میعادگاه جنگ شبانگاهی تبریز

با حضور شهروندان تبریزی علاقمند به حضور در برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، جنگ شبانگاهی در محل پارک بزرگ ولیعصر (عج) برگزار شد.

با حضور شهروندان تبریزی علاقمند به حضور در برنامه های چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، جنگ شبانگاهی در محل پارک بزرگ ولیعصر (عج) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، پارک بزرگ ولیعصر شب گذشته میزبان شهردار منطقه یک تبریز و عوامل و همکاران این منطقه شهرداری، سرکنسول کشور ترکیه در تبریز و همچنین تعداد بسیار زیادی از همشهریان و اهالی ساکن در منطقه یک شهرداری تبریز بود که برای استفاده از برنامه های شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز به این مکان آمده بودند.

شهردار منطقه یک طی سخنانی، مقدم سرکنسول کشور دوست و همسایه ترکیه در این مراسم را خوش امد گفت و ابراز امیدواری کرد با اینگونه برنامه های فرهنگی ارتباط در کشور بیش از پیش رشد و توسعه پیدا کند و زمینه برای همکاری در زمینه مسائل فرهنگی فراهم گردد.

داوود بهرا در جمع شهروندان و مهمانان حاضر در این جنگ شبانگاهی گفت: ثبت خاطره تابستانی خوب و مفرح و مفید از چهارمین جشنواره تابستانی تبریز خواست تمام عوامل و دستندرکان خانواده بزرگ شهرداری تبریز است و این فعالان تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا موجب کسب رضایت خاطر مردم شوند.

وی با تاکید بر جلب رضایت کودکان و نوجوانان گفت: حضور پر تعداد این گروه سنی در تمام برنامه ها و جنگهای شبانگاهی به همراه خانواده هایشان، نشان دهنده توفیق دستندرکاران و برنامه ریزان جشنواره در جلب نظر و توجه کودکان و نوجوان است.

بهرا کودکان و نوجوانان را آینده سازان جامعه و قشری بسیار تاثیرگذار در روند توسعه و پیشرفت جامعه معرفی نمود و گفت: در مدت برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز برنامه های مختلفی در سطح منطقه یک و همچنین در سطح شهر پیش بینی و اجرا شده و امیدوارم شهروندان و مهمانان محترم تابستانی شهر تبریز از این برنامه های فرهنگی با رضایت خاطر بهره مند شوند.

گفتنی است برنامه های فرهنگی، آموزشی، ارزشی و تفریحی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در تمام نقاط شهر با حضور گسترده شهروندان تبریزی و گردشگران تابستانی در مراکز فرهنگی و همچنین پارک ها و بوستانهای تبریز در حال اجراست.


PDF چاپ چاپ