سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 1 مرداد 1390     |     کد : 320

جنگ شبانگاهی مردم تبریز را به راه آهن کشاند

ویژه برنامه شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در میدان راه آهن میزبان هزاران نفر از شهروندان و گردشگران شهر تبریز بود.

ویژه برنامه شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در میدان راه آهن میزبان هزاران نفر از شهروندان و گردشگران شهر تبریز بود.

به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این جنگ طولانی مدت شبانگاهی با حضور بیش از دو هزار نفر از شهروندان تبریز و گردشگران و همچنین شهردار منطقه شش تبریز و دست اندرکاران برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز برگزار شد.

مهندس بدر آذر شهردار منطقه شش تبریز در این جنگ شبانگاهی، طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز و ایجاد فضای شاد و مفرح و آموزنده برای شهروندان و گردشگران تابستانی، در معرفی چهره فرهنگ مدار شهر تبریز بسیار موثر بوده است.

بدرآذر همچنین دیگر برنامه های پیش بینی شده برای غنی سازی اوقات تابستانی شهروندان تبریزی ساکن در منطقه شش را به اطلاع شهروندان حاضر در مراسم رساند و ضمن دعوت از آنها برای حضور در برنامه ها، مشارکت مردم را موجب توفیق برنامه های پیش بینی شده دانست.

اجرای سرود، تواشیح و همچنین اجرای نمایش طنز از بخش های مورد اقبال شهروندان شرکت کننده در میدان راه آهن تبریز را تشکیل می داد.

جنگ شبانگاهی میدان راه آهن در دو بخش قبل و بعد از اذان مغرب و عشا در میدان راه آهن تبریز با استقبال گسترده شهروندان ساکن در منطقه شش تبریز و مسئولین شهر برگزار شد و تا پاسی از شب ادامه یافت.


PDF چاپ چاپ