سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 1 مرداد 1390     |     کد : 319

جنگ های شبانگاهی موجب ایجاد نشاط در میان کودکان تبریزی شده اند

مجتمع فرهنگی الغدیر میزبان همشهریان و شرکت کنندگان در یکی دیگر از جنگ های شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز بود.

مجتمع فرهنگی الغدیر میزبان همشهریان و شرکت کنندگان در یکی دیگر از جنگ های شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این مراسم با حضور ساکنان، اهالی منطقه، مهمانان و گردشگران و شهروندان تبریز، دستندرکاران برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز و شهردار منطقه 4 در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار شد.

عباس عادلی شهیر در جمع شرکت کنندگان در این مراسم گفت: مجموعه عوامل و دستندرکان خانواده بزرگ شهرداری تبریز، تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا موجب ثبت خاطره تابستانی خوبی از چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در اذهان مردم و به ویژه کودکان و نوجوانان شوند.

وی اجرایی شدن اقدامات و برنامه های فرهنگی در سطح شهر را نیاز این قشر دانست و افزود: برنامه های بلند مدت مختلفی برای کودکان و نوجوانان در حال برنامه ریزی است و امیدواریم با اجرایی شدن این برنامه ها، زمینه برای جلب نظر و توجه این قشر که آینده سازان شهر و کشورمان هستند و همچنین ثمربخشی آموزشهای مهم و مورد نیاز شهروندی از سطوح پایه محقق شود.

شهردار منطقه چهار شهرداری تبریز تصریح کرد: حضور اقشار مختلف مردم شهر، نشان دهنده حرکت این جشنواره در طول سالهای برگزاری به سمت توسعه و کمال است و این حمایت مردمی مهر تاییدی بر روند فرهنگسازی و فرهنگ مداری در شهری می باشد که داعیه دار اولین بودن است.

در این مراسم برنامه های ویژه ای برای گروه سنی کودک و نوجوان برگزار گردید و بعد از برگزاری چند مسابقه زنده میان کودکان حاضر در برنامه، به برگزیدگان جوایزی اهدا گردید. اجرای تئاتر ویژه کودکان نیز یکی دیگر از دیگر بخشهای این جنگ محله ای بود.

چهارمين جشنواره تابستاني شهر تبريز در حوزه استحفاظي منطقه 4 در مجتمع فرهنگي الغدير و با حضور پرشور مردم شريف سطح حوزه و با تشريف فرمائي جناب آقاي دكتر عادلي شهير شهردار محترم منطقه 4 برگزار گرديد.

گفتنی است برنامه های فرهنگی، آموزشی، ارزشی و تفریحی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در تمام نقاط شهر با حضور گسترده شهروندان تبریزی و گردشگران تابستانی در مراکز فرهنگی و همچنین پارک ها و بوستانهای تبریز در حال اجراست.


PDF چاپ چاپ