سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 22 تير 1390     |     کد : 313

آسمان تبریز، نور باران می شود

همزمان با اعیاد شعبانیه و در سالروز میلاد منجی عالم بشریت، با برگزاری مراسم نورافشانی و آتش بازی آسمان تبریز نورباران می شود.

همزمان با اعیاد شعبانیه و در سالروز میلاد منجی عالم بشریت، با برگزاری مراسم نورافشانی و آتش بازی آسمان تبریز نورباران می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان المعظم، در دو شب متوالی مراسم نورافشانی و آتش بازی در محوطه پارک تاریخی تفریحی ائل گلی برگزار می گردد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تصریح کرد: این اقدام در حاشیه چهارمین جشنواره تابستانی تبریز و به منظور ایجاد لحظاتی شاد و مفرح برای شهروندان و مهمانان شهر برگزار می گردد.

وی، ارائه برنامه های مفرح، متنوع و شاد برای شهروندان در مدت برگزاری جشنواره را هدف اجرای اینگونه برنامه ها دانست و تاکید کرد: بنا به خواست مخاطبان، تغییرات لازم را در برنامه ها نسبت به سالهای گذشته اعمال کرده ایم و امیدواریم این تلاشها در ایجاد شادابی ،بالا رفتن روحیه همکاری و همچنین ارتقای اطلاعات شهروندی مثمر ثمر بوده باشد.

نجفی با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان، میلاد مبارک و مسعود امام زمان (عج) از شهروندان دعوت نمود در ویژه برنامه های این روز فرخنده که در محوطه پارک تاریخی تفریحی ائل گلی و سایر بوستانهای شهر برگزار می گردد، حضور یابند و در این روزهای فرخنده همراه با سایر شهروندان و مهمانان تابستانی شهر تبریز، به جشن و شادمانی بپردازند و از برنامه های فرهنگی این ایام بهره مند گردند.

گفتنی است مراسم نورافشانی و آتش بازی در حاشیه محوطه پارک تاریخی تفریحی ائل گلی تبریز در روزهای شنبه 25 تیرماه و یکشنبه 26 تیرماه به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و در قالب چهارمین جشنواره تابستانی تبریز برگزار می گردد.


PDF چاپ چاپ