سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 23 تير 1390     |     کد : 310

بوستان شمس تبريزي اولین میزبان جنگ شبانگاهی تبریز

نخستین جنگ شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در بوستان شمس تبريزي، از پارک های منطقه یک تبریز برگزار شد.

نخستین جنگ شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در بوستان شمس تبريزي، از پارک های منطقه یک تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این جنگ شبانگاهی با حضور شهردار منطقه یک تبریز، مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، هنرمندان و همچنین اقشار مختلف مردم برگزار گردید.

دکتر بحرا، شهردار متطقه یک تبریز در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به شهروندان، ابراز امیدواری نمود شروع برنامه های جنگ محلات در قالب چهارمین جشنواره تابستانی تبریز موجب جلب رضایت شهروندان شود و دلیلی برای استمرار این گونه برنامه ها با لحاظ نمودن نظرات مردم باشد.

وی افزود: باعث خوشحالی است که امروز در كنار فعاليت هاي عمرانی و خدماتی که وظیفه مهم و حیاتی شهرداری هاست و اقدامات اجتماعی و فرهنگی هم در دسته بندی های اقدامات شهرداری ها لحاظ می شوند.

شهردار منطقه یک ابراز امیدواری نمود شهروندان از مجموعه برنامه های ارائه شده در جشنواره استفاده نمایند و اینگونه اقدامات موجبات رشد و توسعه فرهنگی شهر و ایجاد نشاط و تعالي در جامعه را فراهم آورند.

بحرا، با اشاره به تمرکز فرهنگسرای تابستانی تبریز در بوستان تاریخی تفریحی ائل گولی، برنامه جنگ های شبانگاهی را گامی در راستای انتقال برنامه های فرهنگی و آموزش های شهروندی به میان مردم و محلات و بوستانهای سطح شهر دانست و افزود: این اقدام می تواند باعث جلب همراهی و مشارکت اقشار مختلف مردم و تاثیر گذاری بیشتر و همچنین ایجاد شور و نشاط در جامعه شود.

وی در خاتمه گفت: برای اوقات فراغت شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان شهر که از امتحانات مدارس فارغ شده اند برنامه های مختلفی در سطح منطقه و در سطح شهر پیش بینی شده و امیدوارم شهروندان از این برنامه ها استفاده کافی را ببرند.

گفتنی است جنگ های شبانگاهی در قالب چهارمین جشنواره تابستانی تبریز با اعلام قبلی در پارک ها و بوستان های مختلف شهر برای استفاده شهروندان اجرا می شوند.


PDF چاپ چاپ