جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 15 تير 1390     |     کد : 298

استقبال از اعياد شعبانيه در قالب چهارمين جشنواره تابستاني تبريز

مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري جشن بزرگ نورالانوار، به مناسبت ميلاد امام حسين (ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد (ع) در فرهنگسراي تابستانه ائل گولي تبريز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، حسين نجفي، با اعلام برگزاري اين مراسم در روز 16 تيرماه، هدف از برگزاري اين جشن را اداي احترام به مجاهدت ها و جانبازي‌هاي شهداي دشت كربلا و رهروان راستين آنان در طول هشت سال دفاع مقدس عنوان كرد.

وي اضافه كرد: همه تلاشگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، در طول هشت سال، با الگو قرار دادن سيره و سلوك امام حسين(ع)، سرور و سالار شهيدان، حضرت ابوالفضل العباس(ع) جانباز نهضت عاشورا، به وصيت آن امام همام عمل كردند و دشمن را در جنگي نابرابر شكست داند.

نجفي ياد آور شد: ياد و خاطره همه جانبازان و شهدايي كه در طول هشت سال با تمام وجود در برابر دشمن متجاوز ايستادند، از حافظه اين كشور پاك نخواهد شد و آيندگان، از اين فصل تاريخ كشورمان، به نيكي ياد خواهندكرد و به آن خواهند باليد.

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز تاكيد كرد: اين مراسم روز پنجشنبه 16 تيرماه، راس ساعت 19 برگزار مي شود.

وي، اجراي برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري را از جمله برنامه هاي در نظر گرفته شده براي اين مراسم عنوان كرد و افزود: حضور براي عموم شهروندان در اين مراسم آزاد است.


PDF چاپ چاپ