جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 13 تير 1390     |     کد : 293

بايد متولي نشاط و شادابي در شهر بود

عضو شوراي اسلامي كلانشهر تبريز گفت: بايد با استمرار در برگزاري جشنواره تابستاني تبريز، متولي نشاط و شادابي در شهر بود.

عضو  شوراي اسلامي كلانشهر تبريز گفت: بايد با استمرار در برگزاري جشنواره تابستاني تبريز، متولي نشاط و شادابي در شهر بود.

حجت الاسلام سيدصالح هاشمي، با بيان اينكه سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، همواره در رويدادهاي مذهبي، مناسبت هاي درخورشان براي اهل بيت عصمت و طهارت برگزار كرده است افزود:بايد همان اندازه به مسائل مذهبي و مصائب اهل بيت عصمت وطهارت،  توجه ميكنيم، زمينه نشاط و شادابي شهروندان را نيز در شهر فراهم كرد.

وي از چهارمين جشنواره تابستاني تبريز،  به عنوان يك رخداد ممتاز در عرصه فرهنگي و اجتماعي ياد كرد و افزود: اين جشنواره كمك مي كند تا ميزان نشاط و شادابي در شهر فزوني يابد و مردم بتوانند در يك فضاي سالم و معنوي از نظر روحي تجديد قوا كنند.

حجت الاسلام هاشمي با بيان اينكه بايد با رعايت چهارچوب هاي اخلاقي جشنواره اي باشكوه برگزار كرد، اظهار داشت:  خوشبختانه سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز و ستاد برگزاري جشنواره در رعايت اين مسائل خود را مقيد مي‌ داند و به مسائل ديني و مذهبي اهميت ويژه اي قائل است.

عضو شوراي اسلامي كلانشهر تبريز باتقدير از سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در برگزاري اين جشنواره افزود: در احاديث و روايات اسلامي آمده است كه فراهم كردن زمينه نشاط و شادماني براي مردم عين عبادت است و اين سازمان نيز به مردم در اين راستا خدمت ميكند.

وي با اشاره به بازتاب هاي مثبت اين جشنواره بين مردم و مسافران تابستاني تبريز اضافه كرد: بسياري از مردم تبريز و مسافراني كه به اين شهر مي آيند از كليات اين جشنواره ابراز رضايت مي كنند و اين براي تبريز يك افتخار بي بديل است.


PDF چاپ چاپ