جستجو
 
تاریخ : جمعه 10 تير 1390     |     کد : 292

بزرگترين سالن اجتماعات روباز، پذيراي ميهمانان چهارمين جشنواره تابستاني تبريز است

بزرگترين سالن اجتماعات روباز تبريز، پذيراي ميهمانان چهارمين جشنواره تابستاني تبريز در محل پارك ائل گلي تبريز است.

 

بزرگترين سالن اجتماعات روباز تبريز، پذيراي ميهمانان چهارمين جشنواره تابستاني تبريز در محل پارك ائل گلي تبريز است.

اين سالن اجتماعات كه در فرهنگسراي تابستانه سازمان فرهنگي هنري تبريز برپا شده، ظرفيت پذيرايي بيش از دو هزار نفر را دارد كه اين، در ميان همه سالن هاي اجتماعات در تبريز يك استثنا به شمار مي رود.

در آيين افتتاح چهارمين جشنواره تابستاني تبريز كه روز گذشته همزمان با عيد بزرگ مبعث برگزار شد، اين فرهنگسرا شاهد حضور چشمگير شهروندان و مسافران تابستاني تبريز بود كه به دليل گسترده بودن استقبال، بسياري از ميهمانان به صورت ايستاده برنامه را دنبال مي كردند.

چندين وي‍ژه برنامه جشن مناسبت های مذهبي، اكران شبانه فيلم هاي سينمايي ايراني و دیگر برنامه های فرهنگی از جمله برنامه هايي است كه در طول جشنواره تابستاني در محل اجتماعات اين فرهنگسرا برگزار خواهد شد.

غرفه هاي كودك و نوجوان،سفالگري ،نگارگري، كاريكاتور، لباس هاي محلي، معرق كاري روب چوب از جمله غرفه هايي است كه با حضور گشترده هنرمندان و استقبال مردم روبرو شده است. همچنين، غرفه هايي عكس تبريز 90، تبريز قديم و مشاهير تبريز از جمله ديگر غرفه هايي هستند كه در اين فرهنگسرا با استقبال وي‍ژه از سوي مردم و مخاطبين روبرو شده است.

چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، از نهم تيرماه همزمان با بعثت پيامبر اكرم، در پاركها و بوستانهاي تبريز برگزار شده است و به مدت يك ماه استمرار خواهد داشت و با برگزاري برنامه هاي متنوع به ايجاد نشاط و تعالي در تبريز كمك خواهد كرد.


PDF چاپ چاپ