جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 8 تير 1390     |     کد : 289

ارمغان چهارمين جشنواره تابستاني تبريز نشاط و تعالي خواهد بود

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: نشاط و تعالي، ارمغان چهارمين جشنواره تابستاتي تبريز خواهد بود.

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: نشاط و تعالي، ارمغان چهارمين جشنواره تابستاتي تبريز خواهد بود.

وي با اشاره به برگزاري چهارمين جشنواره تابستاني تبريز افزود: سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، برنامه هاي چهارمين جشنواره تابستاني را در قالب پنج بخش محتوايي برگزار خواهدكرد.

حسين نجفي در نشست هماهنگي برگزاري چهارمين جشنواره سراسري با بيان اينكه اين سازمان، همه برنامه ريزي هاي اصولي خود را براي برگزاري جشنواره اي به مراتب باشكوه و پربار عملي كرده است افزود: برنامه هاي تدوين شده چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، براي عموم مردم در نظر گرفته شده است و انتظار مي رود كه اين جشنواره بتواند به مطالبات مردم در بخش نيازهاي فرهنگي پاسخ دهد.

وي اضافه كرد: برگزاري جنگ تابستاني محلات توسط  شهرداري هاي مناطق و سازمان هاي وابسته شهرداري تبريز از جمله برنامه هاي چهارمين جشنواره تابستاني تبريز است.

نجفي با اشاره به اهداف تبيين شده براي جنگ تابستاني محلات اضافه كرد: 30 برنامه براي جنگ تابستاني محلات در قالب چهارمين جشنواره تابستاني تبريز در نظر گرفته شده است كه احياي هويت فرهنگي محلات و بازیابی اصالت های فرهنگی محلات تبريز از جمله اهداف تعيين شده براي آن به شمار مي رود.

رييس ستاد برگزاري چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، همچنين راه اندازي فرهنگسراي تابستاني تبريز در پارك ائل گولي را به عنوان دومين سرفصل برنامه هاي در نظر گرفته شده براي چهارمين جشنواره تابستاني تبريز عنوان كرد و افزود: اين فرهنگسرا با هدف ارتباط مستقيم با شهروندان و مسافران تابستاني به مدت يك ماه با برنامه هاي متنوع در پارك ائل گلي با هدف معرفي توانمندي هاي هنر هنرمندان تبريز برپا خواهد شد.

نجفي در ادامه از برگزاري جشن ها و آيين هاي خاص با محوريت مناسبت هاي مذهبي، به عنوان بخشي ديگر از برنامه هاي پيش بيني شده براي چهارمين جشنواره تابستاني تبريز عنوان كرد و افزود: برگزاري جشن هاي ويژه روز حضرت امام حسين(ع) و بزرگداشت روز پاسدار ، روز جانباز، نيمه شعبان و ديگر اعياد را از جمله برنامه هاي در نظرگرفته شده براي چهارمين جشنواره سراسري تبريز به شمار مي رود.

رييس ستاد برگزاري چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، انتشار چندين عنوان ويژه نامه و نشريه را از ديگر برنامه هاي سازمان عنوان كرد و افزود: سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز با انتشار دو عنوان نشريه جديد خود را منتشر و توزيع خواهد كرد.

وي، از برگزاري برنامه هاي خاص، نظير كوهپيمايي و پياده روي همگاني و برگزاري شب هاي شعر و موسيقي را از جمله ديگر برنامه هاي چهارمين جشنواره تابستاني تبريز عنوان كرد كه زمان برگزاري آن از طريق ستاد اطلاع رساني جشنواره، اعلام خواهد شد.

چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، از نهم تيرماه همزمان با بعثت پيامبر اكرم، در پاركها و بوستانهاي تبريز برگزار خواهد شد و به مدت يك ماه استمرار خواهد داشت و با برگزاري برنامه هاي متنوع به ايجاد نشاط و تعالي در تبريز كمك خواهد كرد.


PDF چاپ چاپ