جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 1 تير 1390     |     کد : 286

چهارمين جشنواره تابستاني تبريز برگزار مي شود

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، همزمان با عید مبعث حضرت رسول اكرم (ص) در محلات مختلف تبريز آغاز به کار می کند.

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز گفت: چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، همزمان با عید مبعث حضرت رسول اكرم (ص) در محلات مختلف تبريز آغاز به کار می کند.

حسين نجفي افزود: چهارمين جشنواره تابستاني تبريز، با هدف احياي هويت فرهنگي محلات و بازیابی اصالت های فرهنگی محلات تبريز، برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از جشنواره های تابستاني سالهای گذشته، توسط اين سازمان افزود: نياز به نشاط و تعالی در ایام تابستان از جمله مطالبات فرهنگي مردم است و سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز به عنوان متولي برنامه هاي فرهنگ عمومي شهر، براي پاسخ به اين مطالبه، برنامه ريزي هاي فراوانی را با استفاده از نظر کارشناسان و نظر سنجی از مردم عزیز تبریز به عمل آورده است.

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز عنوان كرد: این جشنواره با شعار نشاط و تعالي از نهم تیرماه آغاز و با اجراي ويژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان، به عنوان حسن ختام چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، به پایان خواهد رسید.

وي افزود: اجراي جنگ محلات، برنامه هاي مخصوص كودكان و نوجوانان، جشن هاي ويژه مناسبت هاي مذهبي و نمايش هاي خياباني بخشی از برنامه هاي لحاظ شده براي اين جشنواره است.

مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، برپايي فرهنگسراي تابستاني تبريز، با هدف معرفي توانمندي هاي هنر هنرمندان تبريز را از ديگر برنامه هاي اين جشنواره عنوان كرد و افزود: استقبال گسترده مردم و مسافران تابستاني از اين جشنواره عزم سازمان را در برپايي فرهنگسراي تابستاني جزم كرده است.

وي انتشار ویژه نامه شهرمن، با محتوای آموزش هاي شهروندي را به عنوان برنامه هاي انتشاراتي سازمان اعلام كرد و افزود: سازمان فرهنگي هنري در حال تدوین نشريات مختلف به مناسبت اين جشنواره است كه در ایام جشنواره منتشر می شوند.

نجفی ابراز امیدواری کرد که این جشنواره بتواند با مشارکت شهروندان و اهالی فرهنگ و هنر باشکوه تر از گذشته برگزارشده و به ایجاد نشاط اجتماعی در شهر منجر شود.

نجفي با بيان اينكه آيين افتتاح اين جشنواره، نهم تيرماه در پارك ائل گلي اين شهر برگزار خواهد شد، از عموم شهروندان دعوت كرد كه در اين آيين حضور داشته باشند.

 


PDF چاپ چاپ