لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 7 اسفند 1389     |     کد : 164

استقبال کم نظیر از جشنواره تخم مرغ های رنگی نوروزی

با وجود گذشت کمتر از 20 روز از اعلام فراخوان نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی استقبال کم نظیری از این جشنواره صورت گرفته است. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: با وجود اینکه کمتر از 20 روز از اعلام فراخوان عمومی نخستین جشنواره تخم مرغ های رنگی نوروزی گذشته است،

با وجود گذشت کمتر از 20 روز از اعلام فراخوان نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی استقبال کم نظیری از این جشنواره صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اظهار داشت: با وجود اینکه کمتر از 20 روز از اعلام فراخوان عمومی نخستین جشنواره تخم مرغ های رنگی نوروزی گذشته است، تا کنون بیش از  هزار و پانصد اثر از استان های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است و وصول این تعداد اثر انگیزه مضاعفی برای برگزاری چنین جشنواره هایی است.


وی ادامه داد: کوچکترین شرکت کننده در این جشنواره سراسری دختری 3 ساله و مسن ترین فرد یک خانم 70 ساله هستند که آثار خود را به دبیر خانه نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های نوروزی ارسال کرده اند.

حسین نجفی گفت: آثار منتخب و راه یافته به مرحله داوری جشنواره، از 28 اسفند ماه تا 12 فروردین ماه سال 90 در عمارت شهرداری تبریز برای بازدید همشهریان و مسافران نوروزی به نمایش گذاشته خواهد شد و مراسم اختتامیه و اعلام نتایج داوری آثار رسیده 24 فروردین ماه سال 90 در عمارت شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ادامه داد: از بین آثار رسیده به جشنواره 5 اثر به عنوان آثار برتر و 10 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب خواهند شد که به این افراد جوایز نفیسی توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز اهدا خواهد شد.

وی علت اظهار نظر برخی افراد در مورد برنامه ها و جشنواره های در دست انجام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را ناشی از بی اطلاعی این افراد عنوان کرد و افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در تمامی زمینه های فرهنگی و هنری می کوشد و برگزاری جشنواره های متعدد با عناوین مختلف در همین راستا صورت می گیرد.

نجفی برگزاری جشنواره تخم مرغ های رنگی نوروزی را در جهت احیا، پاسداشت و زنده نگه داشتن آیین ها و سنت های بومی و قدیمی و همچنین آگاهی از ذوق هنری شهروندان در هر سنی مفید ارزیابی کرد.

گفتنی است علاقمندان برای شرکت در نخستین جشنواره سراسری تخم مرغ های رنگی نوروزی می توانند آثار خود را تا 25 اسفند ماه به نشانی دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان امام خمینی(ره)، روبروی مجتمع تجاری ابریشم، جنب بانک ملت، پلاک 265 ارسال یا تحویل نمایند.  


PDF چاپ چاپ