لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 1 اسفند 1389     |     کد : 144

تقدیر ویژه شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز

شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به خاطر برگزاری موفق دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز به صورت ویژه تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علیرضا نوین در دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مجموعه شهرداری تبریز با درک جایگاه و منزلت تبریز و نامداران و نام آوران تبریز از دو سال قبل همایش تجلیل از زنده نامان تبریز را در برنامه های خود قرار داده است.

شهردار تبریز از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به خاطر برگزاری موفق دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز به صورت ویژه تقدیر کرد.به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علیرضا نوین در دومین همایش تجلیل از زنده نامان تبریز ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: مجموعه شهرداری تبریز با درک جایگاه و منزلت تبریز و نامداران و نام آوران تبریز از دو سال قبل همایش تجلیل از زنده نامان تبریز را در برنامه های خود قرار داده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که چهره ها ی ماندگار و نامداران و نام آوران تبریز بیش از تعدادی است که امروز مورد تجلیل قرار می گیرند اما قصد داریم با همکاری شورای شهر هر ساله از تعدادی از این عزیزان که قطعا مایه افتخار و برکت شهرمان هستند به نحو احسن تجلیل کنیم.

شهردار تبریز گفت: امیدوارم با تلاش همکاران در مجموعه شهرداری، تبریز بتواند شان و جایگاه خود را پیدا کند. شهردار تبریز یادآور شد: برپايي اين همایش فرهنگي در راستاي تجليل و ارج ‌نهادن به مقام شامخ چهره‌هاي برجسته و ماندگار فرهنگي ، هنري ، اجتماعي ، علمي ، ورزشي و نيز ايثارگران سرافراز تبریز است.

 وی ابراز اميدواري كرد: در سايه برپايي چنين جشنواره‌هايي شأن و جایگاه بزرگان و چهره‌هاي برجسته استان در تمامي حوزه‌ها و عرصه‌ها بيش از گذشته مورد توجه قرار گيرد. علیرضا نوین خاطر نشان کرد: فعالیت های شهرداری تبریز در سال های اخیر رویکرد فرهنگی به خود گرفته و افتتاح چندین فرهنگسرا و کتابخانه، برگزاری جشنواره های مختلف و متنوع ملی و بین المللی، برگزاری هفته های فرهنگی گوشه ای از این فعالیت ها است.

شهردار تبریز در ادامه از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تاجیکستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برای برگزاری این برنامه فرهنگی اقدامات و مذاکرات اولیه صورت گرفته است و امیدواریم در آینده نزدیک برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تاجیکستان محقق شود. نوین در پایان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز یادآور شد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، مردم تبریز، شعور، بصیرت از ویژگی های مردم تبریز است و این مردم همواره در قیام های حق علیه باطل پیشگام بوده اند.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز