جستجو
 
 کرونا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دکتر محمد ابراهیم پور؛ به کمپین #در_خانه_بخوانیم پیوست

دکتر محمد ابراهیم پور؛ به کمپین #در_خانه_بخوانیم پیوست دکتر محمد ابراهیم پور؛ استاد زبان و ادبیات فارسی، با پیامی ویدیوئی به کمپین #در_خانه_بخوانیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_ورزشی_شهرداری_تبریز پیوست.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

بهار تبریز با 3 رویداد حوزه کتاب

کتاب بخوانیم و بشنویم و بنویسیم!

کتاب بخوانیم و بشنویم و بنویسیم! اهالی فرهنگ و هنر، مظلوم‌تر از همیشه در شرایطی هستند که به سادگی از اولویت‌ها حذف شده‌اند؛ در دسترس نیستند و امکان ارائه کارهای حضوری هم ندارند. با این وجود دیدیم که اهالی فرهنگ، صف‌شکنان خستگی ناپذیری بودند که روزهای سخت خانه‌نشینی و بیماری را برای مردم تسهیل کردند.‌
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

رویکردهای فرهنگی و هنری در برنامه های فرهنگی و هنری

رویکردهای فرهنگی و هنری در برنامه های فرهنگی و هنری معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز اعلام کرد:مجموعه فرهنگی ،اجتماعی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز با اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌صورت مجازی میهمان‌ خانه‌های شهروندان مومن و خدا دوست تبریز در ماه مبارک رمضان خواهد بود.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

امروز ارزیابی میان ملت ها بر اساس دانش، آگاهی و اطلاعات است

امروز ارزیابی میان ملت ها بر اساس دانش، آگاهی و اطلاعات است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با اشاره به برگزاری مسابقه بزرگ در خانه بخوانیم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز توسعه فرهنگ کتابخوانی را عامل اصلی پیشرفت ملت ها دانست.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

رادیو، رسانه ماندگار

رادیو، رسانه ماندگار معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، از رادیو به عنوان رسانه ماندگار، اثرگذار و جریان آفرین یاد کرد.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399

لینک دانلود کتاب‌های کمپین در خانه بخوانیم

لینک دانلود کتاب‌های کمپین در خانه بخوانیم بخش ماه مبارک رمضان
چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399

کرونا را شکست می دهیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به کمپین #در_خانه_بخوانیم پیوست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به کمپین #در_خانه_بخوانیم پیوست دکترعزیز جوانپور؛رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با پیامی ویدیوئی به کمپین #در_خانه_بخوانیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_ورزشی_شهرداری_تبریز پیوست.
چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399

کرونا را شکست می دهیم

جواد کریم نژاد به پویش در خانه بخوانیم پیوست

جواد کریم نژاد به پویش در خانه بخوانیم پیوست جواد کریم نژاد، پژوهشگر، مولف، فعال فرهنگی و معاون حوزه هنری استان با انتشار پیامی به کمپین #در_خانه_بخوانیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_ورزشی_شهرداری_تبریز پیوست
سه شنبه 2 ارديبهشت 1399

کرونا را شکست می دهیم

امیر کریم‌زاد شریفی به پویش در خانه بخوانیم پیوست

امیر کریم‌زاد شریفی به پویش در خانه بخوانیم پیوست امیر کریم‌زاد شریفی، فعال. رسانه و مدیر پایگاه خبری نصر نیوز با انتشار پیامی به کمپین #در_خانه_بخوانیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_ورزشی_شهرداری_تبریز پیوست.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399

پویش #در_خانه_بخوانیم همراه شهروندان در ماه مبارک رمضان

پویش #در_خانه_بخوانیم همراه شهروندان در ماه مبارک رمضان معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از اضافه شدن 4 عنوان کتاب جدید در بخش ماه مبارک رمضان به مسابقه کتاب‌خوانی "#در_خانه_بخوانیم" خبر داد.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399