جستجو
 
 کرونا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

" بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا " در فضای مجازی

" بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا "  در فضای مجازی مسابقه نمایش عروسکی "بچه ها و عروسک ها مقابل کرونا " در فضای مجازی برگزار می شود.
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399

باید مطالعه تبدیل به یک عادت شود

باید مطالعه تبدیل به یک عادت شود رئیس شورای استان آذربایجان شرقی گفت: یکی از مهمترین عناصر آگاهی مردم نسبت به تحولات جهانی ، رشد سرانه مطالعه می باشد، شکوفائی استعدادها و پیشرفت های شگرف علمی و نگاه باز توسعه گرایانه در گرو مطالعه می باشد.
سه شنبه 9 ارديبهشت 1399

نشاط اجتماعی شهروندان مهمترین گام کرونایی

نشاط اجتماعی شهروندان مهمترین گام کرونایی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: بهره گیری از فضای مجازی در ایام کرونایی ظرفیتی ایده آل برای خدمت رسانی به شهروندان می باشد.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1399

تبریز مشعل‌دار فرهنگ و کتاب

 تبریز مشعل‌دار فرهنگ و کتاب نایب رئیس شورای شهر تبریز گفت: پرداختن به مسئله کتاب و کتابخوانی در جامعه یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری به شمار می رود.
دوشنبه 8 ارديبهشت 1399

برگزاری ۵ پویش ورزشی در طرح "همه برای تندرستی"

برگزاری ۵ پویش ورزشی در طرح "همه برای تندرستی" معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به لزوم حفظ تندرستی و نشاط همشهریان از برگزاری ۵ پویش ورزشی برای عموم شهروندان خبر داد.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

نهادهای فرهنگی تبریز و چالش سم‌زدایی از روح مردم

نهادهای فرهنگی تبریز و چالش سم‌زدایی از روح مردم نهادهای فرهنگی تبریز این روزها هر یک به سهم خود در کنار سایر ارگان‌ها دست به کار شده‌اند تا با ایجاد انگیزه در مردم و دعوت آنها به مسابقات کتابخوانی، لحظات کسالت‌بار قرنطینه را با طعم کتاب شیرین کنند.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

احیاء فرهنگ کتابخوانی به معنی جهش تولید در افکار پویا و خلاق است

احیاء فرهنگ کتابخوانی به معنی جهش تولید در افکار پویا و خلاق است رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت : گسترش فرهنگ کتابخوانی به مفهوم آگاهی بخشی عمومی در سطح جامعه می باشد که ماحصل آن رشد افکار پویا و خلاق است.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

قدردان تلاش مجاهدانه در راه سلامت هستیم

قدردان تلاش مجاهدانه در راه سلامت هستیم حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی با حضور در کارگاه تولید ماسک و گان از مربیان آموزشی شهرداری منطقه 5 تبریز قدردانی کرد.
يکشنبه 7 ارديبهشت 1399

آمادگی جسمانی و ارتقای سلامت روحی از اولویت‌های سازمان

آمادگی جسمانی و ارتقای سلامت روحی از اولویت‌های سازمان رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: غنی سازی اوقات فراغت با رویکردهای جامعه شناختی و لزوم توجه به سلامت روحی و جسمی مهمترین نیاز روز شهروندان می باشد.
جمعه 5 ارديبهشت 1399

حضور 930 نفر از مخاطبان فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز در مسابقه کتابخوانی

 حضور 930 نفر از مخاطبان فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز در مسابقه کتابخوانی مدیر فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه هفت تبریز از حضور 930 نفری مخاطبان فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز تا پایان فروردین ماه در مسابقه بزرگ کتابخوانی خبر داد.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399