جستجو
 
 کرونا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به دنبال کاهش مشکلات و تبعات منفی شیوع ویروس کرونا هستیم

به دنبال کاهش مشکلات و تبعات منفی شیوع ویروس کرونا هستیم معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: پس از شیوع ویروس کرونا و با تغییر سبک در ارائه خدمات به دنبال از بین بردن فاصله ایجادشده بین مراکز فرهنگی و ورزشی با مخاطبان هستیم تا پل ارتباطی‌مان با خانواده‌ها حفظ شود.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

مواسات

قدردانی مقام معظم رهبری از اقدامات مردمی مواسات

قدردانی مقام معظم رهبری از اقدامات مردمی مواسات پایگاه مقاومت شهید هنرمند شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تقدیم می کند.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

حضور کارشناسان فرهنگی و اجتماعی در تصمیم گیری ها موثر است

حضور کارشناسان فرهنگی و اجتماعی در تصمیم گیری ها موثر است عضو هیئت‌علمی دانشگاه تبریز گفت: حضور کارشناسان و متخصصان اجتماعی و فرهنگی در تصمیماتی که در این حوزه اتخاذ می‌شود، بر روند ثمربخشی آن اثر می گذارد.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

نیازمند تصحیح سبک زندگی‌مان هستیم

نیازمند تصحیح سبک زندگی‌مان هستیم رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبرc گفت: باید سبک زندگی مان را تصحیح کنیم اما تعطیل کردن مراکز و فعالیت‌ها به معنی تسلیم شدن مطلق در مقابل ویروس شیوع کرونا است.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

در خانه بخوانیم، امکان خوبی در روزهای سخت کرونا بود

در خانه بخوانیم، امکان خوبی در روزهای سخت کرونا بود مدیر فرهنگی شهرداری منطقه 5 تبریز گفت: این مسابقه پویش خوبی برای افزایش سرانه مطالعه و غنی‌سازی اوقات فراغت محسوب می‌شود که کتاب‌های خوبی در بخش‌های مختلف آن معرفی شده است.
شنبه 13 ارديبهشت 1399

روزهای کرونایی، بهترین مجال برای کتابخوانی

روزهای کرونایی، بهترین مجال برای کتابخوانی کتابهای تاریخی، دینی و عرفانی ما دریایی از حکمت و ادب است و روزهای کرونایی اخیر بهترین فرصت برای غوطه ور شدن در این دریای حکمت است .
شنبه 13 ارديبهشت 1399

"در خانه بخوانیم" پویشی برای تمامی شهروندان / دعوت از شهروندان ناشنوا برای پیوستن به پویش در خانه بخوانیم

"در خانه بخوانیم" پویشی برای تمامی شهروندان / دعوت از شهروندان ناشنوا برای پیوستن به پویش در خانه بخوانیم پویش "در خانه بخوانیم" با انتشار پیامی ویدیویی از عموم مردم به ویژه هموطنان ناشنوا برای پیوستن به این پویش دعوت به عمل آورد.
جمعه 12 ارديبهشت 1399

کرونا را شکست می‌دهیم

محمدرضا اکبری به کمپین در خانه بخوانیم پیوست

محمدرضا اکبری به کمپین در خانه بخوانیم پیوست محمدرضا اکبری، مدیر فرهنگی شهرداری منطقه 5 تبریز با انتشار پیامی ویدیویی ضمن تشریح فعالیت‌های شهرداری منطقه 5 در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا به کمپین #در_خانه_بخوانیم و مسابقه بزرگ کتابخوانی #سازمان_فرهنگی_اجتماعی_ورزشی_شهرداری_تبریز پیوست.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1399

فرهنگ بشریت در سایه گسترش کتابخوانی رشد پیدا کرده است

فرهنگ بشریت در سایه گسترش کتابخوانی رشد پیدا کرده است سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: فرهنگ بشریت در سایه گسترش کتابخوانی رشد پیدا کرده است.
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1399

قدر کتاب را بدانیم

قدر کتاب را بدانیم خوشنویس پیشکسوت تبریزی گفت: در ایامی که در خانه ماندن سخت و طاقت فرساست ، بهترین دوست در کنار ماست .باید قدر کتاب را بدانیم .
پنجشنبه 11 ارديبهشت 1399