جستجو
 
 کرونا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اختتامیه و قرعه‌کشی پویش «در خانه بخوانیم» برگزار می‌شود

اختتامیه و قرعه‌کشی پویش «در خانه بخوانیم» برگزار می‌شود آیین اختتام و قرعه کشی پویش کتابخوانی «در خانه بخوانیم» به صورت مجازی برگزار می‌شود.
چهارشنبه 31 ارديبهشت 1399

در گفت‌وگو با شبکه سهند مطرح شد؛

31 اردیبهشت آغاز برنامه های اختتامیه پویش "در خانه بخوانیم"

31 اردیبهشت آغاز برنامه های اختتامیه پویش "در خانه بخوانیم" حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی پویش "در خانه بخوانیم" از 31 اردیبهشت تا سوم خردادماه خبر داد.
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399

توسعه علمی، معیار پیشرفت کشورهاست

توسعه علمی، معیار پیشرفت کشورهاست شهردار منطقه 3 تبریز گفت: سرنوشت ملت‌ها در جهان آینده وابسته به میزان رشد و توسعه علمی آنهاست و تمدن سازی بر مبنای علم و دانش هرگز شکست نخواهد خورد.
شنبه 27 ارديبهشت 1399

معاون ورزشی سازمان در گفت‌وگو با شبکه سهند مطرح کرد:

پویش "همه برای تندرستی" فرصتی برای جبران محدودیت فعالیت‌های ورزشی

پویش "همه برای تندرستی" فرصتی برای جبران محدودیت فعالیت‌های ورزشی معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: علی‌رغم محدودیت‌های ایجادشده پس از شیوع ویروس کرونا، تلاش می‌کنیم با برگزاری پویش "همه برای تندرستی" فعالیت بدنی لازم به منظور حفظ سلامتی و تندرستی همشهریان عزیز صورت پذیرد.
چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399

کتاب، ابزار تدبیر بشر

کتاب، ابزار تدبیر بشر ما زمانی می‌توانیم تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کنیم که ابزار تدبیر را در دست داشته باشیم؛ بهترین ابزار تدبیر بشر کتاب است.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

درونی شدن مطالعه، معیار فاصله فرهنگی ملل است

درونی شدن مطالعه، معیار فاصله فرهنگی ملل است خسرو سرتیپی، شاعر و پژوهشگر برجسته استان با تاکید بر اهمیت درونی شدن فرهنگ مطالعه گفت: شعور ملی، اجتماعی و فرهنگی یک ملت در گرو ارتباط با کتاب است و فاصله فرهنگی ملل وابسته به فاصله آنها با کتاب است. 
دوشنبه 22 ارديبهشت 1399

زمان بازگشت به فرهنگ کتایخوانی فرارسیده است

زمان بازگشت به فرهنگ کتایخوانی فرارسیده است استاد موسیقی اصیل ایرانی با تمجید از هر تلاش منتهی به کتابخوانی، بازگشت به فرهنگ کتاب و مطالعه را اتفاقی ارزشمند و قابل تحقق دانست.
چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399

همه برای تندرستی

همه برای تندرستی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار می کند: همه برای تندرستی
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399

ماه میهمانی خدا

رمضانیه 10

 رمضانیه 10 .
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399

مراکز فرهنگی شهرداری تبریز در کنار مدافعان سلامت

تولید روزانه 18 هزار ماسک توسط مربیان شهرداری

 تولید روزانه 18 هزار ماسک توسط مربیان شهرداری علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، فعالیت مراکز فرهنگی شهرداری تبریز تعطیل نشده و مربیان این مراکز با تولید ماسک در کنار مدافعان سلامت حضور دارند.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399