لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
 تبریزیم 5
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با معرفی نفرات برتر،

پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم به کار خود پایان داد

پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم به کار خود پایان داد پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریز، در آستانه میلاد با سعادت حضتر ولیعصر (عج) با معرفی نفرات برتر در بخش های تعیین شده به کار خود پایان داد.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

تقدیر استاندار آذربایجان‌شرقی از هنرمندان و عوامل اجرایی پنجمین جشنواره بین‌المللی تبریزیم

تقدیر استاندار آذربایجان‌شرقی از هنرمندان و عوامل اجرایی پنجمین جشنواره بین‌المللی تبریزیم استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: هنر، از تپش قلب‌ها نشات می‌گیرد و از این رو می‌تواند، در عواطف و افکار عموم اثرگذار باشد.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز:

اجرای 170 گروه نمایشی در دوره پنج ماه جشنواره تبریزیم، روند کم‌نظیر در میان رویدادهای هنری است

اجرای 170 گروه نمایشی در دوره پنج ماه جشنواره تبریزیم، روند کم‌نظیر در میان رویدادهای هنری است معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار تبریز، با اشاره به پیشینه هنر نمایش در شهر تبریز گفت: در پنج ماه دوره برگزاری این جشنواره، 170 گروه نمایشی، آثار خود را ارائه کردند که یک روند کم‌نظیر در میان رویدادهای مشابه به شمار می‌رود.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز:

«تبریزیم» در جایگاه جشنواره‌ای بالغ و توانمند، زمینه ساز توسعه فرهنگ شهروندی شده است

«تبریزیم» در جایگاه جشنواره‌ای بالغ و توانمند، زمینه ساز توسعه فرهنگ شهروندی شده است مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، گفت: «تبریزیم» در جایگاه جشنواره ای بالغ و توانمند در پنجمین گام خود، توانسته به شکلی بین المللی، مخاطبان و هنرمندان بسیاری را جلب نماید و زمینه ساز توسعه فرهنگ شهروندی با زبان هنر باشد.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

جشنواره تبریزیم، با پشتوانه همدلی و همت جمعی شکل گرفته‌است

جشنواره تبریزیم، با پشتوانه همدلی و همت جمعی شکل گرفته‌است مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: جشنواره تئاتر خیابانی تبریزیم، با پشتوانه یک همت جمعی، شکل گرفته و بانی این همدلی و همگرایی نیز شهرداری تبریز بوده‌است.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

شورای شهر، پشتیبان رویدادهای موثر فرهنگی است

شورای شهر، پشتیبان رویدادهای موثر فرهنگی است سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: جشنواره بین‌المللی تبریزیم، بستری موثر برای توسعه فرهنگی شهروندی و معرفی تبریز در بین کشورهای مختلف است.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

کیفیت اجرای جشنواره بین‌المللی تبریزیم رو به رشد است

کیفیت اجرای جشنواره بین‌المللی تبریزیم رو به رشد است کارگردان شناخته‌شده جمهوری آذربایجان، گفت: جشنواره بین‌المللی تبریزیم، در حال رسیدن به مرحله مهمی از تاثیرگذاری هنری است.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

نزدیکی فرهنگ‌ ملل، از مسیر هنرهای مردمی میسر است

نزدیکی فرهنگ‌ ملل، از مسیر هنرهای مردمی میسر است کارگردان قزاقستانی با اشاره به این‌که مردم جهان امروز، نیاز دارند تا با فرهنگ‌های یکدیگر آشنا شوند، گفت: جشنواره تبریزیم با در نظر داشتن همین اصل مهم، در حال پیمودن مسیر مهمی خصوص هنر مردمی است.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

تئاتر خیابانی یک رسانه ارزشمند است

تئاتر خیابانی یک رسانه ارزشمند است مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی تئاتر خیابانی را یک رسانه ارزشمند، تاثیرگذار، پر مخاطب و مردمی دانست.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397

«جشنواره بین‌المللی تبریزیم» رویداد بین‌المللی در خدمت ارتقای فرهنگ شهروندی

«جشنواره بین‌المللی تبریزیم» رویداد بین‌المللی در خدمت ارتقای فرهنگ شهروندی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با اشاره به این‌که تئاتر، هیچ‌گاه از مردم جدا نبوده است، گفت: جشنواره بین‌المللی نمایش‌های خیابانی تبریزیم، تلاش دارد، یک رویداد مردمی را در فضایی صمیمی، برگزار کند.
دوشنبه 10 ارديبهشت 1397