سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
 خانه ختایی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در محل خانه هنرمندان سازمان صورت گرفت؛

هم افزایی حوزه هنری استان و سازمان در بستر فعالیت های فرهنگی

 هم افزایی حوزه هنری استان و سازمان در بستر فعالیت های فرهنگی در نشست مشترک مدیران حوزه هنری استان و خانه هنرمندان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، بر جنبه های همکاری جدید میان این دو مجموعه تاکید شد.
سه شنبه 17 تير 1399

هم اندیشی در خصوص فعالیت های موسیقی در خانه هنرمندان سازمان

هم اندیشی در خصوص فعالیت های موسیقی در خانه هنرمندان سازمان نشست مشترک مدیران خانه هنرمندان و انجمن موسیقی استان، با تاکید بر جنبه های همکاری مشترک دنبال شد.
دوشنبه 16 تير 1399

گزارش تصویری از ششمین نشست یک ماه یک کتاب

گزارش تصویری از ششمین نشست یک ماه یک کتاب ششمین نشست یک ماه یک کتاب با بحث پیرامون کتاب “رشد حرکتی طبیعی و غیرطبیعی” برگزار شد.
يکشنبه 15 تير 1399

حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی:

دانایی،تنها راه نجات بشریت

دانایی،تنها راه نجات بشریت معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب گفت: دانایی، کتاب و مطالعه راه نجات بشریت است.
يکشنبه 15 تير 1399

فعالیت های مشترک بسیج هنرمندان و سازمان افزایش می یابد

فعالیت های مشترک بسیج هنرمندان و سازمان افزایش می یابد مدیر خانه هنرمندان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه عاشورا بر ضرورت همکاری های فی مابین و افزایش هم افزایی ها تاکید کرد.
يکشنبه 15 تير 1399

«رشد حرکتی طبیعی و غیر طبیعی»، نگاهی تخصصی به حوزه ترجمه متون ورزشی

«رشد حرکتی طبیعی و غیر طبیعی»، نگاهی تخصصی به حوزه ترجمه متون ورزشی توسعه کتابخوانی با توجه به موضوعات متنوع مد نظر جامعه مخاطبان ممکن می شود و انتشار کتاب «رشد حرکتی طبیعی و غیر طبیعی» گامی در این راستا است.
يکشنبه 15 تير 1399

نشست انجمن سینماگران استان در خانه هنرمندان

نشست انجمن سینماگران استان در خانه هنرمندان انجمن سینماگران استان در نشستی مشترک با مدیر خانه هنرمندان سازمان، زمینه های جدید همکاری در این مجموعه را مورد بررسی قرار دادند.
شنبه 14 تير 1399

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها خانه هنرمندان دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.
چهارشنبه 4 مهر 1397

فضاسازی سازمان فرهنگی و هنری و خانه هنرمندان، ویژه با ایام محرم

فضاسازی سازمان فرهنگی و هنری و خانه هنرمندان، ویژه با ایام محرم همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اجرای طرح‌های ویژه، حال و هوای محرم گرفت.
شنبه 24 شهريور 1397

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها خانه هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.
يکشنبه 11 شهريور 1397