لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
 خانه ختایی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها خانه هنرمندان دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.
چهارشنبه 4 مهر 1397

فضاسازی سازمان فرهنگی و هنری و خانه هنرمندان، ویژه با ایام محرم

فضاسازی سازمان فرهنگی و هنری و خانه هنرمندان، ویژه با ایام محرم همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اجرای طرح‌های ویژه، حال و هوای محرم گرفت.
شنبه 24 شهريور 1397

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها

خانه هنرمندان، مرکزی برای توزیع مناسب فرصت‌های فرهنگی + جدول برنامه‌ها خانه هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دور جدید فعالیت خود را با اصلاح و سامان‌دهی فضای خانه و همچنین انسجام‌بخشی به برنامه‌‌های محتوایی، در دستور کار خود قرار داده‌است.
يکشنبه 11 شهريور 1397

انجمن فلسفه تبریز سی و چهارمین نشست ماهانه خود را برگزار کرد

انجمن فلسفه تبریز سی و چهارمین نشست ماهانه خود را برگزار کرد سی و چهارمین نشست ماهیانه انجمن فلسفه تبریز با عنوان مکتب فلسفی کیوتو برپا شد.
سه شنبه 22 اسفند 1396

برگزاری دوره آموزشی نگارگری در خانه هنرمندان

برگزاری دوره آموزشی نگارگری در خانه هنرمندان خانه هنرمندان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز دوره آموزشی «نگارگری» را با تدریس مجید ارفعی نگارگر و پژوهشگر هنرهای سنتی برگزار می کند.
يکشنبه 20 اسفند 1396

4 شعر و داستان کودکانه برای وطن

4 شعر و داستان کودکانه برای وطن فعالان فرهنگی هنری کودک و نوجوان تبریز در نشست پنجاه و هفتم خود چهار شعر و داستان برای وطن سروده و نوشتند.
سه شنبه 8 اسفند 1396

برگزاری چهارمین کارگاه نگارگری در خانه هنرمندان

برگزاری چهارمین کارگاه نگارگری در خانه هنرمندان چهارمین جسله کارگاهی نگارگری با حضور علاقمندان در خانه هنرمندان برپا می شود.
يکشنبه 6 اسفند 1396

نشست فعالان فرهنگی هنری در ایستگاه پنجاه و هفتم

نشست فعالان فرهنگی هنری در ایستگاه پنجاه و هفتم نشست فعالان فرهنگی هنری کودک و نوجوان تبریز به ایستگاه پنجاه و هفتم رسید.
يکشنبه 6 اسفند 1396

توانمندی گروه پژواک سکوت با اجرای آواز و آهنگ‌ها

توانمندی گروه پژواک سکوت با اجرای آواز و آهنگ‌ها مربی گروه سرود پژواک سکوت ناشنوایان گفت: این گروه دارای سابقه چندین ساله است و فعالیت خود را به شکل اجرای آواز و آهنگ‌های مجاز چه سنتی و چه محلی و پاپ به صورت فرم و سرود اجرا می‌کند.
چهارشنبه 2 اسفند 1396

روزی به نام کودک و کتاب

روزی به نام کودک و کتاب فعالان فرهنگی هنری کودک و نوجوان تبریز در راستای روز جهانی "اهدای کتاب" اقدام به اهدای کتاب به کودکان تبریزی کردند.
دوشنبه 30 بهمن 1396